De politie van regio Midden heeft op maandag 25 augustus resultaten geboekt tijdens een verkeerscontrole op de Kennedyweg in het district Para. Er zijn in totaal 85 voertuigen gecontroleerd. Veertien bestuurders kregen een boete, omdat ze reden met een snelheid tussen de 90 en 99 kilometer per uur.
Daarnaast heeft de politie drie verlopen rijbewijzen in beslag genomen. Vier andere personen reden zonder geldig rijbewijs en kregen daarvoor ook een boete. Zoals aangekondigd was de controle vooral gericht op het meten van de snelheden, daarom zijn de rijbewijzen van vier personen ingevorderd die de maximale snelheid hadden overschreden. Om de veiligheid te handhaven, zal de politie vaker dit soort controles uitvoeren.
De politie doet een beroep op alle weggebruikers om zich te houden aan de wettelijke verkeersregels. Houdt u rekening met de vastgestelde maximum snelheid binnen – en buiten de bebouwde kom.
Update: Verkeerscontrole op Kennedyweg in Para; vier rijbewijzen ingevorderd Korps Politie Suriname.
- Drempelkosten bij SEH blijven SRD 300; geen sprake van verh…..
- Hof van Justitie: dankplakkaten geen beloning maar erkennin…..
- Misiekaba: ‘Medicijnen worden weer betaalbaar en toegankeli…..
- Miljoenen zoek na uitbetaling sociale uitkeringen..
- Training ‘Change Management’ in teken duurzaam beheer visse…..
- Levenslange celstraf voor ‘seriële predator’ wegens kinderm….
- Britse landmacht wijst rekruten af wegens slechte tanden.
- Venezuela stuurt troepen naar Colombiaanse grens terwijl VS….
- Brazilië weigert Israëlische ambassadeur: diplomatieke cris….
- Schorsing Gonesh niet van de baan..
- Minister Pokie ondersteunt schooltassenproject Stichting 1 …..
- Suriname en WWF bundelen krachten tegen illegale visserij..
- Trump wil beëindiging licenties voor ABC en NBC.
- RvC SLM heft schorsing directeur Gonesh op.
- OWRO vervangt kentekenplaten dienstvoertuigen voor meer tra….
- Minister Pokie doneert 320 schooltassen aan stichting 1 voo….
- Twee hunners aangehouden door RBTP..
- RBTP arresteert twee verdachten; derde voortvluchtige meldt….
- Schorsing van SLM-directeur Gonesh opgeheven..
- Politie schiet rover neer tijdens vluchtpoging..
- RAVAKSUR Plus zit donderdag met president Simons..