De verdachten M.T. (29), S.C. (23) en O.A. (28) zijn op dinsdag 25 februari 2025 door de Recherche van Regio Paramaribo aangehouden. Deze verdachten hebben zich eveneens schuldig gemaakt aan diefstal uit een supermarkt tijdens een brand die was uitgebroken in een pand aan de Abonestraat op donderdag 20 februari 2025. Op camerabeelden is duidelijk te zien hoe de verdachte M.T. samen met anderen de winkel binnenstormde en op een gegeven moment in een doos die onder de kassa lag een aantal bundels met geld wegnam. Ook de verdachte S.C. die geld, sigaretten en alcoholische drank heeft weggenomen en de verdachte O.A. die ook sigaretten en alcoholische drank wegnam zijn in beeld gekomen. Dit drietal werd opgespoord, aangehouden en ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie zijn de drie verdachten hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Update: verdachte die tijdens brand met anderen de winkel plunderde aangehouden; wederom drie verdachten aangehouden Korps Politie Suriname.
- Droog weer met wat bewolking..
- 53-jarige bromfietser dood na aanrijding..
- Trump: importheffingen op Mexico en Canada vanaf 4 maart va…..
- Nicaragua trekt zich terug uit VN-Mensenrechtenraad..
- Tweedaagse training voor de media over mentale gezondheid e…..
- Man dood aangetroffen in bushuisje..
- Gearresteerd als Kind en Teruggekeerd met Grijze Haren… Gaz…..
- Eerste zege SCVU 2 in basketbalcompetitie..
- Politie houdt 3 verdachten aan voor plundering winkel..
- Landvreugd kondigt vooruitgang aan in verkiezingsvoorbereid…..
- Gepensioneerden SLM gedupeerd..
- Del Castilho ziet functie assembleevoorzitter wel zitten..
- Bundeling van 6 partijen: ‘OPTSU na wan optie gi Sran…..
- Update: verdachte die tijdens brand met anderen de winkel p…..
- Politie treft drugs en munitie in goktent aan..
- Volgens de Israëlische Shin Bet:..
- Gazan Chirurg Beschuldigt Israël van Gerichte Marteling..
- Russische Sojoez-2.1a Lanceert Progress MS-30 naar ISS..
- Bevolkingsbeleid moet Surinamers eerst beschermen..
- Samenwerking OPTSU bestaat nu uit zes partijen..
- Vrouwelijke moordverdachte vraagt rechter om diamanten kans..