De politie van Uitvlugt heeft op respectievelijk dinsdag 8 en donderdag 10 juli nog twee verdachten aangehouden, die betrokken zijn in de bedreiging en schietincidentzaak van dinsdag 10 juni 2025 op een locatie in het politieressort Uitvlugt. Het betreft in deze de partner van de verdachte P.I. en T.R. (30). De verdachte P.I. is na goed speurwerk van de politie op maandag 30 juni 2025 opgespoord, aangehouden en in verzekering gesteld, nadat het slachtoffer B.K. (38) aangifte tegen hem had gedaan op dinsdag 10 juni 2025. Volgens verklaring van de aangever had de verdachte P.I. hem twee jaar geleden in zijn bovenbeen geschoten. Daarnaast heeft hij op maandag 9 juni 2025 van kennissen vernomen dat de verdachte P.I. hem zou neerschieten wanneer hij hem tegenkwam, aangezien de vorige moordactie was mislukt.
Tijdens voortzetting van het onderzoek is uit camerabeelden gebleken dat de verdachte T.R. vanuit een auto de bedreigende uitlatingen in de richting van de aangever B.K. zou hebben gedaan en vanuit dat voertuig meerdere schoten heeft gelost in de richting van de aangever. De 38-jarige man werd gelukkig niet geraakt. De verdachte T.R. is op 10 juli 2025 opgespoord en aangehouden. In het bedoelde voertuig, waarmee de verdachten zich verplaatsten, werd het vuitsvuurwapen aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig zijn in het belang van het onderzoek door de wetsdienaren in beslag genomen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten T.R. en de partner van P.I. hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Update: Aanhouding na bedreiging en schietincident; nog twee verdachten ingesloten Korps Politie Suriname.
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..
- Miracle 2 terug met nieuwe single..
- HAASTIGE SPOED..
- Rengenachtig begin van de week..
- Politiekapel brengt CD “HERMANDAD” rond 130 jaar KPS..
- Israël doodt top van Iraanse Revolutionaire Garde: kerninst…..
- Costa Rica wint nipt van Suriname in doelpuntrijke strijd..
- Zeggen: samenwerking coalitie is opportistische bundeling..
- Nintendo’s Nieuwe Switch:..
- Constitutioneel Hof functioneert niet: advocaat Van Dijk lu…..
- Essed: 25% ‘dienstautoregeling’ was pleister voor het bloed…..
- Mac Andrew blikt terug: ‘Ministerschap goed bevallen, maar …..
- Kamp 21 Matawai met harde hand ontruimd..
- Wisselkoers uit balans: onzekerheid en gebrek aan regie voe…..
- Kanye bezoekt rechtbank voor proces Diddy..
- Meer dan 21 parlementariërs aanvaarden verkiezing bij CHS..
- Bouwvakker ontdekt oude Byzantijnse graven in Syrië..
- Column: Borrelpraat no. 876..
- Yellow Birds toont ballen in game 1 halve finale vrouwen ba…..