De politie van Uitvlugt heeft op respectievelijk dinsdag 8 en donderdag 10 juli nog twee verdachten aangehouden, die betrokken zijn in de bedreiging en schietincidentzaak van dinsdag 10 juni 2025 op een locatie in het politieressort Uitvlugt. Het betreft in deze de partner van de verdachte P.I. en T.R. (30). De verdachte P.I. is na goed speurwerk van de politie op maandag 30 juni 2025 opgespoord, aangehouden en in verzekering gesteld, nadat het slachtoffer B.K. (38) aangifte tegen hem had gedaan op dinsdag 10 juni 2025. Volgens verklaring van de aangever had de verdachte P.I. hem twee jaar geleden in zijn bovenbeen geschoten. Daarnaast heeft hij op maandag 9 juni 2025 van kennissen vernomen dat de verdachte P.I. hem zou neerschieten wanneer hij hem tegenkwam, aangezien de vorige moordactie was mislukt.
Tijdens voortzetting van het onderzoek is uit camerabeelden gebleken dat de verdachte T.R. vanuit een auto de bedreigende uitlatingen in de richting van de aangever B.K. zou hebben gedaan en vanuit dat voertuig meerdere schoten heeft gelost in de richting van de aangever. De 38-jarige man werd gelukkig niet geraakt. De verdachte T.R. is op 10 juli 2025 opgespoord en aangehouden. In het bedoelde voertuig, waarmee de verdachten zich verplaatsten, werd het vuitsvuurwapen aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig zijn in het belang van het onderzoek door de wetsdienaren in beslag genomen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten T.R. en de partner van P.I. hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Update: Aanhouding na bedreiging en schietincident; nog twee verdachten ingesloten Korps Politie Suriname.
- Suriname rouwt om heengaan Patricia Etnel: ‘Het land heeft …..
- Toyota blijft vasthouden aan omstreden standpunt tegen voll…..
- Minister Nurmohamed heeft geen duidelijkheid over betaling …..
- Natio eindigt als laatste in poule A Concacaf Gold Cup..
- Philipsburg ongeslagen kampioen Fiba 3×3 Quest..
- De Chinese diaspora: een wereldwijd netwerk dat zich voor h…..
- Nederland geeft 119 gestolen sculpturen terug aan Nigeria..
- Democratie van onderop: een oplossing voor komende regering..
- Politie Zanderij houdt verdachte aan voor diefstal geldbedr…..
- Regeerakkoord zo goed als rond..
- Geerlings-Simons: ‘We gaan geen SRD 800 uitdelen zoals Chan…..
- Meer dan 4000 e-paspoorten verstrekt in zes weken tijd..
- Olieaanval in Iran zet wereld op scherp; VES: Voorkom panie…..
- Yellow Birds-coach Gallant: ‘We hebben een titel te verdedi…..
- SAO zet aanloop naar viering 45-jarig bestaan..
- Twee verdachten beroving te Santigron in de kraag gevat..
- Column: Borrelpraat no. 877..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (7)..
- Ramdin leidt woensdag zijn eerste Algemene Vergadering van …..
- Geen juridische mist: VP-functie en lidmaatschap DNA sluite…..
- Twee verdachten aangehouden ter zake beroving te Santigron..