De politie van Uitvlugt heeft op respectievelijk dinsdag 8 en donderdag 10 juli nog twee verdachten aangehouden, die betrokken zijn in de bedreiging en schietincidentzaak van dinsdag 10 juni 2025 op een locatie in het politieressort Uitvlugt. Het betreft in deze de partner van de verdachte P.I. en T.R. (30). De verdachte P.I. is na goed speurwerk van de politie op maandag 30 juni 2025 opgespoord, aangehouden en in verzekering gesteld, nadat het slachtoffer B.K. (38) aangifte tegen hem had gedaan op dinsdag 10 juni 2025. Volgens verklaring van de aangever had de verdachte P.I. hem twee jaar geleden in zijn bovenbeen geschoten. Daarnaast heeft hij op maandag 9 juni 2025 van kennissen vernomen dat de verdachte P.I. hem zou neerschieten wanneer hij hem tegenkwam, aangezien de vorige moordactie was mislukt.
Tijdens voortzetting van het onderzoek is uit camerabeelden gebleken dat de verdachte T.R. vanuit een auto de bedreigende uitlatingen in de richting van de aangever B.K. zou hebben gedaan en vanuit dat voertuig meerdere schoten heeft gelost in de richting van de aangever. De 38-jarige man werd gelukkig niet geraakt. De verdachte T.R. is op 10 juli 2025 opgespoord en aangehouden. In het bedoelde voertuig, waarmee de verdachten zich verplaatsten, werd het vuitsvuurwapen aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig zijn in het belang van het onderzoek door de wetsdienaren in beslag genomen.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten T.R. en de partner van P.I. hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Update: Aanhouding na bedreiging en schietincident; nog twee verdachten ingesloten Korps Politie Suriname.
- GOw2 heropent duurzaam selfservice-tankstation aan Mahonyla…..
- Sleur: ‘Cyanide en arseen in stuwmeer is tikkende tijdbom o…..
- Verdachte in verzekering gesteld na bedreiging buurvrouw..
- Verdachte in verzekering gesteld wegens vernieling..
- Wegomlegging tijdens installatie nieuw parlement..
- Pieter Kooistra..
- Marléne Hariette Norma Roberts – Le Blanc..
- Herdenken en vieren..
- Kanhai zal proberen straf Bordo in Suriname te laten uitzit…..
- GOw2 Mahonylaan heropend na renovatie van USD 1,8 miljoen..
- Joël ‘Bordo’ Martinus in Franse cel..
- PRO-ondervoorzitter hekelt houding VHP na verkiezingsnederl…..
- Bordo aangekomen in Frankrijk na uitlevering door Brazilië..
- Eerste DNA-vergadering zondag om 13:00 uur..
- Dodelijk verkeersongeval met Pickup aan Flamingoweg in Nick…..
- Twee verdachten op heterdaad betrapt bij diefstal van gasci…..
- Geen tijd voor frivoliteit..
- Beoogd DNA-voorzitter Adhin: “Ik houd van stevige debatten,…..
- Hoe durven ze te denken dat wij de kwestie missives nu al v…..
- Surinames Blok 66-deal: Kans op rijkdom of recept voor afha…..
- BREAKING NEWS: ‘Bordo’ uitgeleverd aan Frankrijk na arresta…..