Londen – De prijs van elektrische voertuigen (EV) is de afgelopen jaren drastisch gedaald, waardoor ze steeds toegankelijker worden voor consumenten. Nu kunnen mensen in het Verenigd Koninkrijk een EV huren voor minder dan 100 pond per maand, een historische mijlpaal in de overgang naar duurzame mobiliteit.
De nieuwe aanbieding wordt geïntroduceerd door een groep autofabrikanten en huurbedrijven die samenwerken om de kosten van elektrische voertuigen te verlagen. Door schaalvoordelen, verbeterde batterijtechnologie en overheidssubsidies zijn de maandelijkse leasekosten aanzienlijk gedaald.
Auto’s zoals de Nissan Leaf, Hyundai Kona Electric en Volkswagen ID.3 zijn nu beschikbaar met maandelijkse leasekosten vanaf 95 pond. Deze modellen bieden een bereik van meer dan 200 kilometer op een volle lading en zijn uitgerust met moderne veiligheids- en connectiviteitsfuncties.
De overheid ondersteunt deze ontwikkeling met belastingvoordelen en subsidies voor opladen. Experts verwachten dat dit initiatief de populariteit van EV’s nog verder zal vergroten en een belangrijke stap is richting de doelen van klimaatneutraal vervoer in 2030.
- Surinaamse tennissers sluiten Davis Cup af met zege op Sain…..
- Club Neutraal pakt draad na heel lang weer op..
- KNAW neemt eigen rol koloniale verleden onder de loep..
- Bloedbank financieel in zwaar weer: miljoenenschuld ziekenh…..
- OM introduceert digitale registratie en verlenging van vuur…..
- TotalEnergies zet tweede boorschip in voor offshore project…..
- IDB buigt voor uitspraak Surinaamse rechter..
- Getuigen gehoord in moordzaak Moti..
- Suriname klaar voor deelname aan CARIFESTA XV in Barbados..
- Expositie ‘Dalan makmur’: overtocht Javaanse voorouders naa…..
- Discussie in parlement over ontheffing korpschef..
- Monorath: ‘Onderwijs- en werkgelegenheidsprogramma’s voor …..
- Illegale visserij en veiligheid op zee centraal in gesprek …..
- Nederlandse premier wil goede relatie met president Simons …..
- Isaacs: ‘Het is verlopen op een manier, die ik niet had gew…..
- Advocaat Hugo Essed: ‘Stop juridisering aanbestedingsconfli…..
- Begroting 2025 Suriname: tekort van SRD 12 miljard door sti…..
- Tweede fase SPSB-strafzaak: verdachten en bedrijven opnieuw…..
- Felle discussie in DNA na opmerking over ontslag korpschef …..
- Illegale visserij voornaamste aandachtspunt ontmoeting pres…..
- Begrotingstekort over 2025 is nu 6% van het BBP..