De nationale U-14 meisjesvoetbalselectie van Suriname staat morgenmiddag tegenover Dominica in de halve finale van Tier 2 van de U-14 CFU Challenge Series. Het toernooi wordt gehouden in Trinidad en Tobago. Het team onder leiding van coach Romano Tdlohreg moest tot woensdag afwachten wie de tegenstander zou worden in de halve finale.
Nu is duidelijk dat Dominica, winnaar van poule A, de volgende horde is richting de finale van het toernooi van de Caribische voetbalunie (CFU). Suriname is tot nu toe ongeslagen en zal die status proberen te behouden. De ploeg won drie van de vier groepswedstrijden en speelde één keer gelijk.
In poule B versloeg het team Barbados (4-0), Grenada (4-0) en de Britse Maagdeneilanden (3-2). Tegen Frans-Guyana werd het 0-0.
Die laatste wedstrijd had echter een andere afloop kunnen hebben. Een ogenschijnlijk gaaf en mogelijk winnend doelpunt diep in blessuretijd werd afgekeurd wegens buitenspel, waardoor Suriname genoegen moest nemen met een punt. Met tien punten eindigde het team gelijk met Frans-Guyana, dat dankzij een beter doelsaldo als groepswinnaar doorging.
Als beste nummer twee van de drie poules in Tier 2 plaatste Suriname zich alsnog voor de halve finale. Daarin neemt het team het op tegen Dominica. De andere halve finale gaat tussen Frans-Guyana en Guyana, de winnaar van poule C.
- Felle discussie in DNA na opmerking over ontslag korpschef …..
- Illegale visserij voornaamste aandachtspunt ontmoeting pres…..
- Begrotingstekort over 2025 is nu 6% van het BBP..
- Visserscollectief vraagt president Simons om aanpak illegal…..
- Rijstsector worstelt met regen, hoge kosten en slechte mark…..
- Minister Pokie: “Diensten van Sozavo zijn gratis”..
- Thelma Rosaline Elshot – Tjin-Asjoe..
- Wiedjaichandre (Stanley) Narain..
- Iwan Stefanus Lantveld..
- Pak tjauwmin in ruil voor seks met minderjarige..
- Keizer Albert onder vuur..
- Anwar Moenne benoemd tot waarnemend directeur Openbaar Groe…..
- Isaacs: ‘Functie korpschef lijkt politieke speelbal’..
- Menzo neemt 28 spelers op in voorselectie WK-kwalificatie..
- Opmerkelijk afscheid korpschef..
- Ook leerlingen met vier onvoldoendes maken herexamen..
- Minister Noersalim bespreekt uitdagingen met bond LVV perso…..
- Reactie PR KPS op krantenartikel “Eigenaar beweert dat deel….
- Stichting viert jaardag Nola Hatterman met leerlingen Broko…..
- Michael Marengo toegelaten tot De Nationale Assemblee..
- Misiekaba bespreekt uitdagingen met bloedbank Surinaams Rod…..