Tyrone Spong is er niet in geslaagd zijn rentree in de vechtsportarena met een overwinning te bekronen. De 39-jarige Surinaamse vechter moest vrijdag zijn meerdere erkennen in de Amerikaan Sam Alvey. Het gevecht tijdens Karate Combat 54 in Dubai was Spongs eerste partij sinds januari 2022.
ADVERTENTIE
Destijds stond hij in een MMA-gevecht tegenover Sergey Kharitonov, van wie hij verloor door een knock-out in de tweede ronde. Spong hoopte dit keer op een positief resultaat, maar Alvey dacht daar anders over. Na een gelijkopgaande eerste ronde was het de bijna 39-jarige Amerikaanse voormalig UFC-vechter die in de tweede ronde de overhand nam.
Spong, die als favoriet gold, hield stand totdat Alvey halverwege de tweede ronde met een rechtse en linkse hoek de Surinaamse vechter naar het canvas stuurde. Terwijl Spong op de grond lag, lanceerde de Amerikaan nog een rechtse hoek voordat de arbiter ingreep en het gevecht beëindigde.
Voor Alvey was het de derde keer dat hij zijn zwaargewichttitel met succes verdedigde. Spong daarentegen moet nog altijd wachten op zijn eerste overwinning sinds 2022.
- Suriname verdient leiders die verbinden, niet verdelen..
- Eerste verkiezingsbeurs succesvol afgesloten..
- PROMAR-project stimuleert strijd tegen plasticvervuiling..
- Krishnadath mist belangrijke zaken in recente opiniepeiling..
- Kabinet van de President bestudeert verzoeken om uitstel ni…..
- Bedrijf uit Dubai wil groot zonne-energieproject uitvoeren..
- Nieuwe samenwerking versterkt maritieme opleidingsmogelijkh…..
- Alpha Power Tech wil zonne-energiecentrale van350 megawatt …..
- Mathoera: ‘We doen geen zaken met verdachte bedrijven’..
- SAMAP sluit af met opening eerste cassavepap-verwerkingslij…..
- Kans op een enkele bui..
- Xiomara Cadogan zal zich inzetten voor de jeugd en Onderwij…..
- Trump teleurgesteld in Poetin: “Ik wil dat hij stopt met sc…..
- President moet nog beslissen over nieuw Burgerlijk Wetboek..
- Michel Felisi vindt eerlijkheid en integriteit belangrijk i…..
- Borgsom als stok achter de deur voor schoner Suriname na ev…..
- Column: Recht kromgetrokken op het altaar van de verkiezing…..
- Financiële inclusie beurs gehouden in Brokopondo..
- ‘Gedetineerden hebben een vangnet nodig’..
- Regering overweegt verhoging studententoelage naar SRD 1000..
- NPS herdenkt Henck Arron: ‘Visie, daadkracht en geloof in S…..