Na het gesprek van dinsdag tussen Elio Biswan, bondsvoorzitter van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) en minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (JusPol), zijn beide partijen woensdagochtend opnieuw bijeengekomen. Dit vervolgoverleg vond plaats naar aanleiding van recente bevorderingen binnen de dienst, waarmee de bond zich niet kan verenigen. Biswan zegt dat hij had gehoopt dat de minister inhoudelijk zou reageren op de kritiekpunten die hij tijdens het eerdere gesprek naar voren bracht. Tot zijn teleurstelling bleef die inhoudelijke reactie uit.
Volgens Biswan ging minister Amoksi niet in op de kern van het probleem en verwees hij de verantwoordelijkheid naar de directeur Operationele Diensten. Wat Biswan met name zorgen baart, is de wisselende houding van de minister. Tijdens het gesprek van gisteren erkende Amoksi dat hij niet op de hoogte was van de wijze waarop toelating en communicatie binnen de BBS plaatsvinden. Vandaag leek hij afstand te nemen van die verklaring.
Verder benadrukt Biswan dat het probleem niet alleen gaat om procedurele fouten bij de bevorderingen, maar ook om de houding van een specifieke functionaris binnen het managementteam. Tenslotte geeft de bondsvoorzitter aan hun huiswerk te hebben gedaan en overweegt nu vervolgstappen richting andere bevoegde instanties, waaronder De Nationale Assemblée of de rechterlijke macht.
- Putin veroordeelt Amerikaanse aanval op Iran..
- Verpaupering ‘Sosis’..
- Geestelijk verwarde bewoner steekt eigen woning in brand..
- Suriname slaagt er niet in om te stunten en is uitgeschakel…..
- Dief slaat toe op recreatieoord, ontvreemdt sieraden..
- Inbraak bij STVS zorgt voor ravage, maar geen buit meegenom…..
- Voormalig Democratisch adviseur: “Afzetting Trump na aanval…..
- Braziliaanse man overlijdt bij ATV-ongeval in Nassaugebied..
- Recht van de consument in Nieuw Burgerlijk Wetboek..
- Man overlijdt bij ongeval met ATV in het Nassaugebied..
- Twee verdachten aangehouden voor een beroving te Santigron..
- Weg naar Atjoni verandert in steeds grotere goudmijn..
- OKB: “Bestanden CBB moeten dringend opgeschoond worden vóór…..
- Suriname heeft na 15 jaar de kans om onbevlekte leiders in …..
- Iran: Amerikaanse aanval maakt bredere vergeldingsacties le…..
- Fête de la Musique: Jong talent streelt de harten van het p…..
- Minister Nurmohamed: “Werkzaamheden aan Weg naar Zee en Bra…..
- Sewcharan staat niet te wachten op een VVV..
- ABOP rouwt om overlijden Patricia Etnel: “Een ware dochter …..
- PL: President moet niet rancuneus doen over Javaans Nieuwja…..
- Binnenkort onthulling kunstwerk ’De let en! – Da it’e…..