Lugard Williams, oprichter van Black Diamond Events, heeft zich ingespannen om voor de tweede keer op rij het “Para on da Road Carnival” te organiseren in het district Para. Het evenement zal plaatsvinden op de locatie “In2 da Woods” en heeft als doel om Para op de kaart te zetten als een bestemming voor carnavalvierders.
Williams, die zo’n negen jaar geleden zijn evenementenbureau oprichtte, is medeoprichter van het Para Food & Music Festival. Hij wil Suriname, en in het bijzonder het district Para, positioneren als een plek waar mensen speciaal naartoe reizen om carnaval te vieren. Het initiatief ontstond vorig jaar toen Williams opmerkte dat de meeste carnavalsevenementen zich concentreren in Paramaribo. Hij wilde iets unieks doen voor Para en tegelijkertijd werkgelegenheid creëren in het district.
Het evenement dat vandaag wordt gehouden is toegankelijk voor eenieder. De organisatie heeft als doel om meer dan 300 mensen te mobiliseren voor de parade, waarbij zowel kinderen als volwassenen zullen deelnemen.
Williams hoopt dat Surinamers in de toekomst niet meer naar het buitenland hoeven te reizen om carnaval te ervaren, maar dat er in Suriname een groot carnavalfestival zal ontstaan dat een belangrijke toeristische attractie wordt. Om de feestvreugde te verhogen, zal een driekoppige jury de beste kostuums beoordelen. De activiteiten beginnen om 15:00 uur in de middag, en de parade start bij de Meursweg in Para. Het parcours zal meer dan 8 kilometer lang zijn en door verschillende delen van het district leiden.
Williams is ambitieus en wil in de toekomst het evenement nog groter maken, met meer deelnemers en bezoekers. Het “Para on da Road Carnival” wordt zo een belangrijke stap naar het ontwikkelen van een eigen carnavalscultuur in Suriname.
- OM ziet vooralsnog geen aanleiding tot onderzoek naar proje…..
- China slaat terug: Vanaf 10 april 34% importheffing op alle…..
- TEEP Suriname en Staatsolie bezoeken GranMorgu FPSO in Shan…..
- Staatsgebouwen en terreinen kunnen verkocht worden..
- ‘Legvcy’ maakt comeback met ‘My Empress’..
- IICA blikt terug op succesvolle agrarische projecten tijden…..
- BLTO vraagt opnieuw spoedige uitbetaling lonen..
- Stichting Prasoro houdt morgen persconferentie over financi…..
- Wereld Nieuws Headlines..
- SIS deelt pijnpunten met president..
- Staat loopt maandelijks USD 25 miljoen mis door goudsmokkel..
- Lyzecks eerste volleybalfinalist in mannen eerste klasse..
- Verkiezingen 2025: stem bewust of betaal de prijs..
- Cold Case Unit onderzoekt gevonden skelet in Para..
- Beroving op Somaiweg; drie daders op de vlucht..
- HSB Nickerie: Verzuimen bij 8 van de 11 geregistreerde poli…..
- Trumps nieuwe tarieven zorgen voor daling op Amerikaanse be…..
- Survos en SVV 1 in U17-meisjes volleybalfinale..
- Michel Elskamp volgt Kensmil op als woordvoerder KPS na pol…..
- De uitgebleven nieuwe markt van Nickerie..
- Dc’s, Openbare Werken en Politie krijgen nieuwe voertuigen …..