De verdachten L.J. (32) en T.W. (40) zijn zaterdag 21 juni voor een beroving in het dorp Santigron door de Recherche van Regio Midden aangehouden.
De twee, van wie één gewapend was met een scherp voorwerp, worden ervan verdacht op donderdag 19 juni drie mannen in Santigron te hebben beroofd van drie jachtgeweren. De benadeelden deden aangifte en bij een ingesteld onderzoek van de politie kwam de verdachte L.J. in beeld. Hij werd vervolgens op 21 juni opgespoord en in een in aanbouw zijnde woning aangetroffen en in de boeien geslagen.
Op hem werd een geladen dubbelloops jachtgeweer aangetroffen en inbeslaggenomen. Verder kwam naar voren dat de verdachten een jachtgeweer hadden verkocht aan twee broers voor een groot geldbedrag in SRD. Op aanwijzing van de verdachte L.J. werd één van de broers, T.W., in de kraag gevat.
De jachtgeweren werden in beslag genomen en samen met de aangehouden verdachten overgebracht naar het politiebureau.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten hangende het verdere onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
- CBvS: verhoogde bestedingen en wisselkoersvolatiteit oorzaa…..
- Zweedse ‘kindsoldaten’ steeds vaker ingezet voor misdaad op…..
- Santokhi blijft langer in functie als VVV president moet ki…..
- Suriname geschorst door EITI..
- “Dragon” Domineert de Box Office Met $83 Miljoe…..
- Verdachte aangehouden voor schietincident aan de Parijsstra…..
- Dagblad Suriname..
- Column: A ten doro… fu lusu den privilege..
- Verkiezingsuitslag heeft nog geen juridische geldigheid..
- Actieprogramma voor pensioencrisis op tafel bij SBF..
- De Opkomst van Narcoterroristen in Colombia..
- FIFA’s $2 Billion Extravaganza Kicks Off With Just a …..
- SLM is Casas US$ 3 miljoen schuldig..
- ‘Bigi Boy’ wint tweede Dirty Boxing Championship..
- Wisse behoudt wereldtitel..
- SEOGS 2025: Surinames grootste energie-evenement maakt spro…..
- RAVAKSUR wenst uitgenodigd te worden door NDP voorzitter Je…..
- Politieactie Wilhelminastraat: 18 bromfietsen en 1 auto in …..
- Verdachte ingerekend voor neerschieten man..
- 180 jaar Nederlandse boeren in Suriname: een grootse vierin…..
- Politie houdt schutter aan na schietpartij en beroving in P…..