De verdachten L.J. (32) en T.W. (40) zijn op zaterdag 21 juni 2025 ter zake een beroving in het dorp Santigron door de Recherche van Regio Midden aangehouden. Dit tweetal, van wie één hunner gewapend was met een scherp voorwerp, wordt ervan verdacht op donderdag 19 juni 2025 drie manspersonen in het dorp Santigron te hebben beroofd van drie jachtgeweren.
De benadeelden deden ter zake aangifte en bij een ingesteld onderzoek van de politie kwam de verdachte L.J. in beeld. Hij werd vervolgens op 21 juni 2025 door het RBTM opgespoord en in een in aanbouw zijnde woning aangetroffen en in de boeien geslagen. Op hem werd er een geladen dubbelloops jachtgeweer aangetroffen en in beslag genomen.
Verder kwam eveneens naar voren dat de verdachten een jachtgeweer hadden verkocht aan twee broers voor een groot geldbedrag in SRD. Op aanwijzing van de verdachte L.J. werd één van de broers genaamd T.W. eveneens in de kraag gevat.
De jachtgeweren werden in beslag genomen en samen met de aangehouden verdachten overgebracht naar het politiebureau. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
- Enige overlevende van crash in India begraaft broer, die oo…..
- Afreximbank investeert US$ 1,6 miljard in Staatsolie: grote…..
- Mexico plaatst zich voor kwartfinale Concacaf Gold Cup 2025..
- Column: Finishing touch..
- SEOGS 2025: bevolking zal snel vruchten plukken van oliewin…..
- BESCHOUWING — Hopen op gezamenlijke verantwoordelijkheid..
- Adhin vraagt samenleving geen wonderen te verwachten van ni…..
- ‘SRD heeft meer dan 95 procent van haar koopkracht verloren…..
- Jagesar: Geen belastingvoordelen voor Petronas en Paradise …..
- Politie houdt verdachte aan voor verduistering sieraden na …..
- Reactie op Tsang: Feiten verdraaien is geen leiderschap..
- OKB zal verkiezingen 2025 bindend verklaren..
- Sharon Balkaran: ‘We did it’..
- Volksgezondheid ondertekent overeenkomst voor digitale onde…..
- Toekomst Corantijnbrug onzeker door nasleep verkiezingen Su…..
- Cubaanse migratiestromen verschuiven: Guyana aantrekkelijk,…..
- Surinames Walker-1 bij wereldwijde top van olieboringen in …..
- John Brewster: ‘Mijn boek is bedoeld om de Surinamers wakke…..
- 160 poliklinieken op weg naar digitalisering..
- Vierde verdachte meldt zich in ripzaak Sun Parklaan..
- Verjaardagswens Venetiaan is dat Suriname stappen vooruit m…..