De verdachten L.J. (32) en T.W. (40) zijn op zaterdag 21 juni 2025 ter zake een beroving in het dorp Santigron door de Recherche van Regio Midden aangehouden.
Dit tweetal, van wie één hunner gewapend was met een scherp voorwerp, wordt ervan verdacht op donderdag 19 juni 2025 drie manspersonen in het dorp Santigron te hebben beroofd van drie jachtgeweren. De benadeelden deden ter zake aangifte en bij een ingesteld onderzoek van de politie kwam de verdachte L.J. in beeld. Hij werd vervolgens op 21 juni 2025 door het RBTM opgespoord en in een in aanbouw zijnde woning aangetroffen en in de boeien geslagen. Op hem werd er een geladen dubbelloops jachtgeweer aangetroffen en in beslag genomen. Verder kwam eveneens naar voren dat de verdachten een jachtgeweer hadden verkocht aan twee broers voor een groot geldbedrag in SRD. Op aanwijzing van de verdachte L.J. werd één van de broers genaamd T.W. eveneens in de kraag gevat.
De jachtgeweren werden in beslag genomen en samen met de aangehouden verdachten overgebracht naar het politiebureau.
Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de verdachten hangende het verder onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Twee verdachten aangehouden ter zake beroving te Santigron Korps Politie Suriname.
- Sheila Kort onderzoekt effect kwik en lood op lever- en nie…..
- Informatie OM over spraakmakende zaak Sunparklaan..
- Koers wordt bepaald door goed monetair beleid en niet door …..
- OM: Contactverbod verdachten beroving Sunparklaan..
- Petronas en Staatsolie ondertekenen contract voor Blok 66 i…..
- Nieuwe Haven ‘Dordt’ aan Surinamerivier: ‘Natuurlijk diep, …..
- Verkiezingsuitslag zonder bindendverklaring OKB niet rechts…..
- Staatsolie en PETRONAS sluiten productiedelingscontract voo…..
- Politiebrigadier tevens JIT-lid vermoedelijk betrokken bij …..
- OM moet onderzoek doen naar onverantwoord handelen regering…..
- SAB NV introduceert PalmX handsanitizer..
- Staatsolie en Petronas tekenen productiedelingscontract blo…..
- Autodieven actief in Suriname: drie Toyota Vitz gestolen in…..
- Staatsolie en Petronas ondertekenen productie-delingscontra…..
- Oude aardappels in nieuwe uienzakken..
- Ripdeal in plaats van goudroof: politie houdt verdachten aa…..
- R. Kelly met spoed opgenomen in ziekenhuis na overdosis..
- Energiedeskundige roept op tot hervorming petroleumfiscale …..
- Vermoedelijk betrokkenheid politiefunctionaris van JIT bij …..
- Toerismebranding..
- Toekomst landbouw ligt bij jongeren en vrouwen..