De politie van het bureau Zanderij heeft op maandag 7 juli 2025, de twee scholieren P.J. (17) en D.I. (16), na een conflict dat is uitgemond in een vechtpartij, aangehouden. Beide scholieren deden op die bewuste dag aangifte tegen elkaar ter zake openlijke geweldpleging, waarbij beiden verwondingen hebben opgelopen.
Volgens het voorlopige onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat het conflict tijdens schooltijd heeft plaatsgevonden, nadat P.J. zijn tegenstander D.I. bedreigde hem te zullen neerschieten. Hoewel P.J. in eerste instantie door klasgenoten werd tegengehouden, escaleerde de situatie toch toen hij zag dat D.I. in een conflict geraakte met één van zijn vrienden. P.J. bemoeide zich hiermee, waardoor er een gevecht ontstond tussen de twee groepjes.
Naar zeggen van P.J. liep zijn tegenstander D.I. na het gevecht naar hem toe, waarbij hij hem schoppen toebracht in zijn borststreek. Hierdoor viel P.J. op de grond en werd vervolgens door meerdere jongens aangevallen.
Beide jongens werden voor medische behandeling overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis, waarbij P.J. voor verdere medische behandeling is verwezen naar een specialist. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn beide verdachten hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
Het onderzoek is in deze zaak is overgedragen aan de politie van de afdeling Jeugdzaken.
- Luchthavendirecteur Chotkan: “SLM sinds 2019 zware wanbetal…..
- Pensioenstelsel is toe aan hervorming..
- Santokhi: We hebben basis gelegd voor duurzame energie-econ…..
- Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger bespreken voortgang gezo…..
- Malaria-accreditatie Suriname in afrondende fase..
- NPS-congres geeft volgende week goedkeuring aan kandidaat v…..
- Olieprijzen: Iran-Israël crisis nog niet vergelijkbaar met …..
- Wi Tru Sranan en korpsen werken aan ‘Code of Conduct’..
- Arts die ketamine leverde aan acteur Perry pleit schuldig S…..
- Trump Mobile: Een Amerikaans gemaakte telefoon voor $499? E…..
- Politiefunctionaris aangehouden voor vermoedelijke betrokke…..
- VES blijft economie kritisch volgen bij volgende regeringsb…..
- Gelekte missive: heldendaad of landverraad?..
- SBM Offshore versterkt productie met nieuwste FPSO’s voor S…..
- Zeggen: ‘Dit is puur een pragmatische en opportunistische b…..
- ECD haalt opnieuw vervallen producten uit supermarkten..
- Besluit Brunswijk bepalend voor het verkiezen van Simons in…..
- Wateroverlast veroorzaakt file Indira Gandhiweg..
- Sheila Kort onderzoekt effect kwik en lood op lever- en nie…..
- Informatie OM over spraakmakende zaak Sunparklaan..
- Koers wordt bepaald door goed monetair beleid en niet door …..