Bij een eenzijdig verkeersongeval zaterdagavond 17 mei rond negen uur op de Brownsweg, ter hoogte van de tweede brug, gerekend vanuit de Avobakaweg, zijn de bestuurder en een inzittende van een auto gewond geraakt.
Agenten van politiebureau Brownsweg troffen na een melding een zwaar beschadigde Toyota Allion aan. Zowel de bestuurder, de heer A.R., als de mede-inzittende, de vrouw F.M., verkeerden in een niet aanspreekbare toestand. Beide personen klaagden over pijn over het gehele lichaam en hadden lichamelijke verwondingen opgelopen.
Volgens het voorlopig onderzoek reed de bestuurder over de Brownsweg, komende vanuit de richting van de Avobakaweg en gaande in de richting Nieuw Koffiekamp. Ter hoogte van de tweede brug verloor hij door nog onbekende oorzaak de controle over het stuur en kwam in botsing met de bruggensteun.
De slachtoffers zijn in een ambulance vervoerd naar de Medische Zending te Brownsweg voor medische behandeling.
Het zwaar beschadigde voertuig is door de sleepdienst overgebracht naar het politiebureau van Brownsweg.
Het onderzoek in deze zaak duurt voort.
- Plantagebesturen in Para tegen Kensmil: “Wie zijn wortels n…..
- Biza start training stembureaupersoneel na massale uitval..
- Bij verkiezingsnederlaag gaat Santokhi niet meer in het par…..
- Gelegenheid heeft de dief gemaakt: ‘Groot aantal’ schooltas…..
- Simons over overheid als werkverschaffing: “Dat gaan we nie…..
- Bouva: ‘Ondoordachte inschattingsfout van parlementsvoorzit…..
- VES-panel niet gecharmeerd van mooie politieke verhalen..
- Duo ingesloten na stelen oudijzer..
- NPS voert campagne met focus op corruptiebestrijding en duu…..
- AWJ en SURVAM bespreken knelpunten bij bedrijfsongevallenve…..
- ABOP-lijstduwer vindt dat Surinamers in Nederland ook stemr…..
- Verdachte kappartij voortvluchtig..
- Whisky dief in verzekering gesteld..
- Geen kaas gegeten van politiek, maar wel stemming maken?..
- Regering streeft naar verbetering beleid energiesector..
- Goerdat weerspreekt beschuldigingen Ramadhin..
- Somohardjo: ‘PL neemt duidelijk afstand van coalitie’..
- Natin klaar voor de toekomst met modern ICT-lokaal..
- Twee gewonden na ruzies over (gestolen) goud..
- SAO en Staatsolie leveren gediplomeerde vaklassers af..
- A20, DOE en PRO hebben ‘genoeg van favoritisme en willekeur…..