Een gemengd politieteam heeft tijdens een veiligheidsoperatie in de tweede week van augustus 2025 gelijktijdig invallen gedaan op twee drugsverkooppunten aan de Redjoweg te Meerzorg in het district Commewijne. Op één van de locaties werd de verdachte F.A. gearresteerd. Hij had 152 stukjes crack en 3,7 gram van een witte substantie, vermoedelijk cocaïne en een geldbedrag in Surinaamse dollars bij zich. Zowel de drugs als het geldbedrag werden in beslag genomen.
Uit het verder politieonderzoek is gebleken dat de verdachte, die pas een maand geleden in vrijheid is gesteld, ook betrokken is geweest in een diefstalzaak van een mobiele telefoon. Daarnaast is er op camerabeelden te zien hoe hij op donderdag 14 augustus 2025 betrokken is geweest bij de diefstal uit een voertuig te Meerzorg. De gestolen telefoon werd tijdens een huiszoeking in zijn woning aangetroffen en eveneens in beslag genomen.
De verdachte F.A. werd ter voorgeleiding overgedragen aan de politie van Meerzorg en na overleg met het Openbaar Ministerie ingesloten. De methoden van daders zijn bekend, en de risico’s die zij nemen zijn tegenwoordig groter dan zij denken. Met steeds aanwezige camera’s, beveiliging en alarminstallaties, lukt het de politie om inbrekers op te sporen en te arresteren.
- Geneeskundestudent Amautan doneert medische schorten..
- Roddel escaleert in schietpartij: vier jaar cel voor Raoul …..
- Ondernemerschapstraining in Nickerie succesvol afgerond..
- Nieuw album Jeangu Macrooy komt op Marrondag uit..
- Seniorenburger kritiek na aanrijding met lijnbus..
- ‘Op tijd naar school’ bekendste liedje van Ronald Snijd…..
- 39-jarige overleden bij aanrijding..
- Stoffelijk overschot raper aangetroffen bij vuilstortplaats…..
- Motorrijder overlijdt na botsing met autobus..
- Verdachten in SLM-zaak zijn eindelijk bekend..
- “Ook mensen met een beperking hebben recht op seksuele voor…..
- Slagingspercentages VOS ook na herexamens matig..
- SCVU-coach Dhanradj: ‘Het wordt dinsdag 2-0!’..
- Motorrijder overlijdt na botsing met autobus; rijbewijs bes….
- President Simons wil komend jaar al meer inkomsten voor sta…..
- Kraka Poku Tori een succes voor de Surinaamse entertainment…..
- Lijk 61-jarige raper gevonden op vuilstort Ornamibo.
- Olieproducerende landen blokkeren internationaal plasticver….
- Lions Club Para huldigt best geslaagden in district Para.
- Bolsonaro: “Geen bewijs voor vermeende staatsgreep”..
- Infosessie ‘Opvoeden met liefde’ voor bewoners Para..