Een gemengd politieteam van regio Oost heeft tijdens een veiligheidsoperatie in de tweede week van augustus 2025 gelijktijdig invallen gedaan op twee drugsverkooppunten aan de Redjoweg te Meerzorg in het district Commewijne.
Op één van de locaties werd de verdachte F.A. gearresteerd. Hij had 152 stukjes crack en 3,7 gram van een witte substantie, vermoedelijk cocaïne en een geldbedrag in Surinaamse dollars bij zich. Zowel de drugs als het geldbedrag werden in beslag genomen.
Uit het verder politieonderzoek is gebleken dat de verdachte, die pas een maand geleden in vrijheid is gesteld, ook betrokken is geweest in een diefstalzaak van een mobiele telefoon. Daarnaast is er op camerabeelden te zien hoe hij op donderdag 14 augustus 2025 betrokken is geweest bij de diefstal uit een voertuig te Meerzorg. De gestolen telefoon werd tijdens een huiszoeking in zijn woning aangetroffen en eveneens in beslag genomen.
De verdachte F.A. werd ter voorgeleiding overgedragen aan de politie van Meerzorg en na overleg met het Openbaar Ministerie ingesloten.
De methoden van daders zijn bekend, en de risico’s die zij nemen zijn tegenwoordig groter dan zij denken. Met steeds aanwezige camera’s, beveiliging en alarminstallaties, lukt het de politie om inbrekers op te sporen en te arresteren.
Twee drugshaarden opgerold in Meerzorg; één verdachte aangehouden Korps Politie Suriname.
- Emanuel Pinas heeft onlangs een nieuwe single ‘Sakafasi’ ui….
- O.S. Kampong Baroe wint landelijke knutselwedstrijd..
- Het Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 augustus….
- Manege Ponderosa Suriname neemt succesvol deel aan wedstrij…..
- Prijzen vrijdag 15 augustus 2025.
- “Een business hebben betekent veel, maar je karakter beteke….
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal voor een maand aangehouden..
- Amerikaanse ambassadeur Faucher: ‘Sterke en goede relatie S…..
- Currie: tekort aan vakleraren pas over twee jaar opgelost..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen lijk..
- Next Level business workshop brengt digitale ontwikkeling b…..
- Nieuwe directeur Algemene Zaken verwelkomd door personeel..
- Koi Carper-coach Belgrave: ‘We komen om kampioen te worden!…..
- Kameleonpolitiek’ in DNA: VHP-fractie krijgt flinke uithaal…..
- Romeo Renaldo Summerville (66) Amsterdam 12-8-2025..
- Sandra Ilse Willems (64) Zaandam 10-8-2025..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Suriname 9-8-2025..
- Venetiaan over uitlatingen Sampie: geen discriminatie bij s…..
- 5000 m³ waste verdwenen: minister Tsang kondigt onderzoek a…..
- Parlementariër Marengo: ‘Para heeft een aantal problemen di…..
- Minister Pokie erkent corruptiegevoeligheid bij uitbetaling…..