Een groep eerstejaarsstudenten van de opleiding Chemische Technologie aan de Technische Universiteit Vanguard (TU Vanguard) is geselecteerd om hun onderzoek te presenteren tijdens de 46e International Conference van de International Association for Energy Economics (IAEE). De conferentie, die in juni 2025 plaatsvindt in Parijs, is een van de meest toonaangevende bijeenkomsten op het gebied van energie-economie, duurzaamheid en innovatie.
Het abstract van de studenten werd geaccepteerd voor presentatie in de vorm van een wetenschappelijke poster. Hiermee voegen zij zich bij gerenommeerde universiteiten en onderzoeksinstellingen van over de hele wereld, die bijdragen aan discussies over de toekomst van energie en duurzaamheid.
Opvallend is dat de geselecteerde studenten pas in hun eerste jaar van de opleiding Chemische Technologie zitten. Sinds de start van hun studie werken zij al aan actuele vraagstukken binnen de energiesector. Hun selectie voor deze conferentie onderstreept niet alleen hun talent, maar ook de kwaliteit en innovatiekracht van TU Vanguard als academische instelling.
De conferentie biedt de studenten een unieke kans om hun werk te presenteren aan een internationaal publiek, feedback te ontvangen van experts en te netwerken met beleidsmakers en professionals uit de energiesector. Onder de hoofdsponsors van het evenement bevinden zich toonaangevende bedrijven zoals TotalEnergies, EDF en Engie, die een belangrijke rol spelen in de mondiale energietransitie.
Met deze prestatie verstevigt TU Vanguard haar reputatie als innovatieve en ambitieuze universiteit, gericht op het opleiden van ingenieurs die wereldwijd impact kunnen maken.
- Samenwerking tussen Suriname en Nederland blaast nieuw leve…..
- HET LAATSTE DANSJE?..
- Het Caribische bezoek van VS minister Rubio in perspectief..
- Verrassingen op slotdag achtste speelronde SML..
- AMS gaat zelf op zoek naar middelen voor renovatie schoolge…..
- NDP: Elkaar ondersteunen met Ied-ul-Fitr..
- President Santokhi roept op tot vrede en respect tijdens Ie…..
- JIT schakelt illegale landingsbaan uit..
- IMF WAS NIET ONVERMIJDELIJK..
- ACHTERBLIJVERS..
- PCCC-instituutstudent Chantarella Wolfenbuttel: “Elke vrouw…..
- Regenbuien voorspeld voor laatste dag maart..
- Politiebericht over visser die vermoedelijk over boord is g…..
- Trump uit frustratie over Poetin, overweegt sancties tegen …..
- Ricardo Andro meer bekend als Rieke Proces (72) Rotterdam 2…..
- Ingrid Schoon (64) Paramaribo Suriname 23-3-2025..
- Jerrel Pawiroredjo: De NPS laat zich niet wegjagen..
- Overheidsfunctionarissen leren internationaal onderhandelen..
- Ex-Biza minister: Deze chaos had voorkomen kunnen worden..
- Wederom illegale landingsbaan onklaar gemaak te Tibiti-Wita…..
- Paul Somohardjo: ‘Bijzonder dat ik kon vasten’..