PARAMARIBO — Stephen Tsang wordt maandag (vandaag) beëdigd als minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening. Blijkens de uitnodiging zal dit om twaalf uur ’s middags gebeuren op het kabinet van president Jennifer Geerlings- Simons.
Tsang is assembleelid en zijn benoeming zal plaatsvinden na de toelating van acht nieuwe assembleeleden die de plaatsen invullen van doorgeschoven leden. De coalitie wil zich eerst versterken alvorens ook Tsang uit de assemblee vertrekt. De assembleevergadering staat op agenda voor tien uur. Vrijdag kon de assembleevergadering geen voortgang vinden, omdat Edgar Sampie van de Abop afwezig was en de coalitie bleef steken op 25 leden, waarbij de oppositie geen quorum verleende.
T’sang is gekozen om zijn technische achtergrond en het feit dat hij al ervaring heeft als minister”
Hoofdpijndossiers
Tsang was eerder, van 2018 tot 2020, minister van Handel, Industrie en Toerisme. Naar verluidt is gekozen uit meerdere kandidaten die dongen naar de functie. Echter, Tsang is gekozen om zijn technische achtergrond en het feit dat hij al ervaring heeft als minister.
Immers zijn voorganger laat een aantal hoofdpijndossiers achter, zoals de stopzetting van de werkzaamheden bij de Van ’t Hogerhuysstraat en ook de wegstrekking Nickerie-Apoera die ook bij de rechter is, na een klacht van aannemingsbedrijf Baitali. Met ruimtelijke ordening nu ook onder beheer van hetzelfde ministerie wordt de inspanning alleen maar groter voor de nieuwe bewindsman.
Met de beëdiging van Tsang blijft in het ministersteam nog een plek open en dat is die van Onderwijs. Dirk Currie die deze post moet invullen is uitlandig en wordt over een paar dagen terug verwacht, waarna ook zijn beëdiging zal volgen.
- Negen kandidaten maken zich op voor kroon Miss Suriname 202…..
- Update: zaak Sunparklaan; nog twee verdachten aangehouden.
- Petronas bereidt booroperatie voor op Caiman-1 in Blok 52..
- Opsporing drugsverdachte Earfan ‘Olleh’ Kartodimedjo..
- Werknemers Newmont voelen zich in de steek gelaten door ove…..
- Tsunamiwaarschuwingen opgeheven rond de Grote Oceaan.
- Ministerie van Jeugdontwikkeling en Sport belooft: ‘niet al…..
- Stoelendans voor het ambassadeurschap weer begonnen..
- Illegale landingsbaan in Goliath-gebied onklaar gemaakt.
- Boldewijn: ‘Brunswijk moet graafmachine van de staat terugg…..
- Ave regeerders, zij die sterven gaan groeten u.
- Tribute aan Whitney Houston en Tina Turner in Theater Thali…..
- Tiener steelt fiets van buurman en verkoopt die door..
- Caricom: CARPHA-strategie versterkt regionale gezondheidszo….
- President Geerlings-Simons overlegt met EBS-directie over e…..
- Vluchtgevaarlijke drugsverdachte ‘Olleh’ gezocht door just…..
- Luchtvaart maakt duikvlucht..
- ABPLAZ-voorzitter verwacht uitvoering loonafspraken door ni…..
- Gewapende en gemaskerde mannen overvallen gezin in woning P…..
- Gewapende overval op woning Copernicusstraat: grote buit en….
- Dronken automobilist zonder rijbewijs negeert stopteken pol…..