Minister Stephen Tsang van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO) wil alle informatie verzamelen rond de aanbesteding van de Van ‘t Hogeruystraat, waarna hij een persconferentie zal beleggen. De gunning voor het infrastructurele project van USD 22,7 miljoen is door de rechter ongeldig verklaard. Starnieuws meldde eerder dat de aannemer Kuldipsingh Infra een miljoenenclaim kan indienen, terwijl de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank (IDB), de fianciering kan stopzetten als de regering deze uitspraak opvolgt.
De bank beschouwt de gunning aan Kuldipsingh als correct en definitief en waarschuwt dat het project niet meer in aanmerking komt voor financiering als het vonnis wordt uitgevoerd. Daar komt nog bij dat Kuldipsingh in dat geval ook een claim van naar schatting 10 miljoen dollar kan indienen. Voormalig minister Riad Nurmohamed ging in hoger beroep tegen het vonnis. Zijn opvolger André Misiekaba trok dit beroep echter weer in. De rechter oordeelde dat er een nieuwe aanbesteding moest komen, waarbij ook het bedrijf Baitali opnieuw mag meedingen.
In de tussentijd verkeert deze weg in deplorabele staat. Tsang stelt dat er korte termijn oplossingen zijn bedacht, door nu aan lapwerk te doen. Maar er is geld nodig om verdere verbetering aan de weg te kunnen brengen. Er wordt gesproken met de Wegenautoriteit om te kijken hoe zij kan inkomen.
- ‘Onmenselijk’ – Hoe Trump arrestatiecijfers opdreef bij imm…..
- Honderden kinderen in China vergiftigd door loodverf in sch…..
- DNA geef verklaring uit over termijn van convocatie..
- President Simons: “Luchtvaartsector en SLM vereisen acute a…..
- Frankrijk zet door met erkenning Palestijnse staat, tot woe…..
- Nieuwe stemmen..
- Twee Surinamers aangehouden in Brazilië voor drugs en fraud…..
- 21 dorpen betrokken bij duurzame energietransitie via JET-p…..
- Man (53) overlijdt in MMC twee dagen na te zijn neergestoke…..
- Excellentie ontdekt zelfbediening: ‘Waar zit de olie?’..
- Vermiste graafmachine LVV na aangifte teruggevonden: politi…..
- Leerkrachten klagen: “Onmenselijk om zes maanden zonder loo…..
- Investeren in de toekomst..
- Nieuwe communicatie, oude patronen: ontmoeting Adhin-IMF zo…V
- NPS in spagaat: torenhoge DNA-salarissen versus beloftes va…V
- Kendrick Lamar en SZA naar gezamelijke tour in LondenV
- Moeder van Sean Kingston veroordeeld tot vijf jaar cel voor…V
- Zwaarbewapende bende steelt kilo ruw goud bij overval op co…..
- Gaza’s draaikolk van menselijk leed roept wereldwijd om hul…V
- Coca-Cola introduceert deze herfst rietsuiker-Coke in de VSV
- Weg geopend voor klimaateisen V