President Simons en minister Stephen Tsang.
Het Openbaar Ministerie (OM) mag behoorlijk wat werk verwachten van de nieuwbakken minister Stephen Tsang van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO). Dat zij hij bij zijn eerste toespraak na beëdigd te zijn op het presidentieel paleis vandaag. Tsang zegt een aantal rapporten ingezien die hem niet vrolijk maken. ‘Na wan wenk’, stelde hij.
De minister heeft beloofd niet teleur te stellen en zijn best te doen. Ook heeft hij president Jennifer Simons beloofd dat haar vertrouwen in hem niet geschaadt zal worden. Hij zal regelmatig verantwoording aflegging in De Nationale Assemblée. De parlementariërs zijn dus nog niet van hem af. Hij stelde nog een ‘appeltje te moeten schillen’ met de oppositie. Ook kijkt hij in zijn nieuwe rol uit naar meer spreektijd in het parlement, dan de twee minuten die voorheen gegeven werden.
Simons zegt dat OWRU een moeilijk ministerie is. Ze vetrouwt er echter op dat hij die taak kan vervullen. ‘De moeilijkste opdrachten worden in het leven gegeven aan de mensen die daarvoor equipt zijn’, aldus de president.
Nu Tsang minister is, zal in het parlement nog een lid beëdigd moeten worden. Ook zal later Sergio Akiemboto nog opschuiven naar de functie van kabinetsdirecteur en VHP-er Chan Santokhi moet nog toegelaten worden.
- Buurtbewoners Commissaris Weythingweg hekelen vestiging Gol…..
- West Indian Vibes maakt indrukwekkend debuut op Zomercarnav…..
- OM: in- of uitvoer van meer dan US$ 10.000 blijft economisc…..
- President Simons bezoekt Buitenlandse Zaken..
- Geld verdwenen bij Narcotica Brigade..
- Tropenbos Suriname traint dorpsgemeenschappen in duurzaam b….
- Suriname kan binnen zes maanden verdienen aan carbon credit…..
- President Simons: Diplomatie moet economische groei Surinam…..
- Gopal: Jeugdraad krijgt eigen onderkomen en vaste vergaderr…..
- NATIN-studenten klaar voor inzet in groeiende energiesector….
- Aanvang strafzaak tegen Danielle Veira uitgesteld naar 15 a…..
- De toekomst van het onderwijs: Docenten aan het woord..
- Twee militairen aangehouden in berovingszaak Sunparklaan..
- Militairen en agenten ronden taalcursus Frans en Haïtiaans-…..
- Sudhar en Friends spelen gelijk in Sterrentoernooi..
- Twee functionarissen Financiën & Planning ontlast uit f…..
- Burgers registreren zich massaal voor RVI..
- Regering hoopt problemen luchtvaartsector te hebben opgelos…..
- Guimar sollicitatie Sales Representatives..
- PURP – Vacancy Announcement..
- Minister Landveld: SLM moet hervormen naar een duurzaam, co….