Stephen Tsang, minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening, maakte tijdens de regeringspersconferentie van afgelopen maandag duidelijk, dat grootschalige wegenrehabilitaties, voorlopig niet aan de orde zijn. De begroting van 2025 biedt daar volgens hem, geen ruimte voor. “Het probleem is dat de ellende landelijk is. Grote projecten kunnen we niet uitvoeren vanwege het begrotingstekort in 2025. Er is nu geen ruimte voor”, aldus Tsang.
Ook zei hij, dat de aandacht voorlopig gericht blijft op het egaliseren en lapwerk van de meest urgente en gevaarlijke wegen. “Het gaat niet alleen om de Van ’t Hoger-huystraat. We zijn pas bezig geweest met het egaliseren van de Schmeltzweg. De Afobakaweg hebben we enigszins gelapt. De meest gevaarlijke wegen worden aangepakt. We kunnen niet overal zijn”, aldus Tsang. Daarnaast zei hij, dat er deze week gesprekken plaatsvinden met de We-genautoriteit Suriname, die verantwoordelijk is voor het beheer van de primaire wegen.
Daarbij zal de voortgang worden besproken. Volgens Tsang blijft een belangrijk knelpunt het onderhoud en de afwatering. “Het probleem in Suriname is altijd onderhoud geweest. Het gaat niet alleen om de wegen. Als de afwatering niet goed is, kan je lappen hoeveel je wilt, maar de wegen gaan toch kapot. Het kost toch geld”, aldus Tsang . De minister kijkt alvast vooruit en wel naar de begroting van 2026, waarin onderhoud en afwatering, nadrukkelijker moeten worden opgenomen. Met de beschikbare middelen van de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank (IDB) wordt intussen bekeken, welke projecten haalbaar zijn.
The post Tsang: ‘Gevaarlijkste wegen krijgen prioriteit’ ..
- Samenwerking districtscommissariaat Nickerie en Nationaal L….
- Shaouchkhan Abdul: ”Elk kind verdient een goede start van h….
- Nederland moet gevangene terughalen die al 41 jaar vastzit ….
- Regering zet in op versterking reële economie en belastingi…..
- Bouva hekelt diplomatieke misstappen: Surinaamse ambassade …..
- Verwarde vrouw zorgt voor opschudding in zwembad Paramaribo….
- Ex-minister Dodson aangehouden na schietincident 🚨.
- Bouva uit kritiek op Surinaamse ambassade in Nederland.
- Brazilië in de greep van criminele facties.
- Nederlandse koning mogelijk aanwezig bij 50 jaar Srefidensi..
- RvC stelt schorsing Gonesh uit tot vervanger officieel beno…..
- De prijs van een lek systeem..
- Verdachte ”Boegroe” aangehouden voor vernieling en diefstal….
- Tsang: ‘Gevaarlijkste wegen krijgen prioriteit’..
- Nieuwe RvC SLM binnen twee weken; Rusland roept op tot rust..
- Echtscheiding na 77 jaar huwelijk.
- Boer vindt fortuin van Escobar.
- Proces rond 500 kilo cocaïne in SLM-toestel voortgezet – St….
- Strafzaak tegen ‘Kappalani’ opnieuw uitgesteld.
- Hardware & Software..
- Gronduitgifte ordenen..