President Donald Trump heeft besloten de door de overheid gefinancierde beveiliging van Hunter en Ashley Biden, twee kinderen van oud-president Joe Biden, stop te zetten. Dit besluit volgde slechts enkele uren nadat een journalist hem confronteerde met de kosten van deze bescherming, zo meldt persbureau Reuters.
De Secret Service kreeg de opdracht om per direct de beveiliging van beide kinderen van voormalig president Biden te beëindigen. Hunter Biden, 55-jarige advocaat en zakenman, werd tot nu toe beschermd door achttien agenten. Voor zijn zus Ashley Biden, 43-jarige maatschappelijk werker en activiste, waren dertien beveiligers ingezet.
Trump maakte het besluit bekend via zijn socialemediaplatform Truth Social:
đšđ„President Trump just announced that Hunter Biden and Ashley Biden will no longer receive the Secret Service protection. pic.twitter.com/sf2RfBJBew
â AJ Huber (@Huberton) March 17, 2025
Volgens bronnen was Trump zich aanvankelijk niet bewust van de beveiliging die de Bidens genoten. Nadat een journalist hem hierover bevroeg, gaf hij aan de kwestie te zullen onderzoeken. Kort daarna werd de bescherming ingetrokken.
Het is niet de eerste keer dat Trump overheidsbeveiliging stopzet. Eerder schrapte hij de bescherming van voormalig nationaal veiligheidsadviseur John Bolton en oud-medisch hoofdadviseur Anthony Fauci.
- Filipijnse oud-president Duterte uitgeleverd aan Internatio…..
- Annemarie Louise Soe Jien Cheng Chang Sheng (75) Paramaribo…..
- Joy-Ellen Lutz (48) Rotterdam 6-3-2025..
- Opstandige Caribische leiders verwerpen beschuldigingen van…..
- Rotary District Governor maakt opwachting bij president..
- Honderden miljoenen dwangsommen tegen de Staat..
- Column: Tijd voor partnerschappen..
- Vóór zondag neemt VHP besluit over kandidaatstelling Kadens…..
- Documentaire âVoor altijd gevlektâ toont harde realiteit na…..
- Dc Josta Lewis: âIk heb al een maand geleden om ontheffing …..
- Eerbetoon aan Surinaamse leiders..
- DNA-vergadering opnieuw geannuleerd..
- Advocaat Veira: Gedrag voorganger âmaatschappelijk afkeuren…..
- PhagwĂĄ Milan: Muziek, bara wedstrijd en vegetarisch eten..
- Santokhi roept Indiase bedrijven op om te investeren in Sur…..
- Balloon Boy Hoax: Een Wereldwijde Sensatie..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden â 12 maart 2025..
- Pakistan: treinkaping beëindigd, 346 gijzelaars bevrijd..
- Starlink in India: Wat zijn de beloofde internet snelheden?..
- Matinee Française in Suriname..
- Aantal stembureauâs voorlopig op 673 gesteld..