President Donald Trump heeft besloten de door de overheid gefinancierde beveiliging van Hunter en Ashley Biden, twee kinderen van oud-president Joe Biden, stop te zetten. Dit besluit volgde slechts enkele uren nadat een journalist hem confronteerde met de kosten van deze bescherming, zo meldt persbureau Reuters.
De Secret Service kreeg de opdracht om per direct de beveiliging van beide kinderen van voormalig president Biden te beëindigen. Hunter Biden, 55-jarige advocaat en zakenman, werd tot nu toe beschermd door achttien agenten. Voor zijn zus Ashley Biden, 43-jarige maatschappelijk werker en activiste, waren dertien beveiligers ingezet.
Trump maakte het besluit bekend via zijn socialemediaplatform Truth Social:
🚨💥President Trump just announced that Hunter Biden and Ashley Biden will no longer receive the Secret Service protection. pic.twitter.com/sf2RfBJBew
— AJ Huber (@Huberton) March 17, 2025
Volgens bronnen was Trump zich aanvankelijk niet bewust van de beveiliging die de Bidens genoten. Nadat een journalist hem hierover bevroeg, gaf hij aan de kwestie te zullen onderzoeken. Kort daarna werd de bescherming ingetrokken.
Het is niet de eerste keer dat Trump overheidsbeveiliging stopzet. Eerder schrapte hij de bescherming van voormalig nationaal veiligheidsadviseur John Bolton en oud-medisch hoofdadviseur Anthony Fauci.
- Rovers Gongrijpstraat nog niet opgepakt..
- Putin: Oekraïense troepen in Kursk zullen leven als ze zich…..
- VSB en ASFA willen van DNA weten waarom de staatsbegroting …..
- Finland heeft een militair ondersteuningsprogramma van 660 …..
- Launch e-paspoortproject binnenkort een feit..
- Politieke participatie van ambtenaren en het legaliteitsbeg…..
- Verdachten roofoverval Gongrijpstraat nog voortvluchtig..
- Verdachten gewapende roofoverval Gongrijpstraat nog voortvl…..
- OAS vooral afhankelijk van de Verenigde Staten..
- Opiniepeiling: NPS en A20 tonen grootste groei, VHP grootst…..
- Phagwa uitbundig gevierd; President leeft zich ook uit..
- Gewapende roofoverval aan de Gongrijpstraat; verdachten voo…..
- Minister Mac Andrew: “Vertrouwenspersonen essentieel voor b…..
- Titanoboa: De Reuzenslang uit de Prehistorie..
- Maak diversificatie van economie speerpunt verkiezingen..
- 25 politiefunctionarissen geslaagd voor bacheloropleiding P…..
- Vader en grootmoeder gearresteerd voor moord op twee minder…..
- Holifeest ambassade India etaleert eenheid in verscheidenhe…..
- Kadensi biedt verontschuldigingen aan Oostburg aan, maar bl…..
- MOU ondertekend na succesvolle integratieconferentie gezond…..
- LUCHTVERKEERSLEIDERS ONTEVREDEN..