Tijdens recente uitspraken deelde de voormalige Amerikaanse president Donald Trump zijn visie op de huidige situatie tussen Rusland en de oorlog. “Ik denk dat president Poetin wil stoppen met vechten, ik denk dat hij er een einde aan wil maken,” aldus Trump over zijn gesprekken met de Russische leider.
Interessant detail uit zijn verhaal is de rol van vastgoedmagnaat Steve Witkoff, die volgens Trump een lange ontmoeting met Poetin had. “Steve Witkoff was een hele lange tijd bij hem, zo’n 3 uur.” Hoewel Trump niet in detail trad over de inhoud van dit gesprek, benadrukte hij wel zijn respect voor Rusland en zijn bevolking.
“Ze hebben een grote, krachtige machine en ze hebben Hitler en Napoleon verslagen. Je weet dat ze al heel lang vechten,” vertelde Trump, verwijzend naar de historische veerkracht van het Russische volk. Zijn woorden laten zien dat hij bewondering heeft voor Ruslands militaire en strategische geschiedenis, ondanks de spanningen tussen het Westen en Rusland.
Of deze visie daadwerkelijk een indicatie is van Poetins intenties blijft onduidelijk, maar Trumps opmerkingen bieden zeker stof tot nadenken over mogelijke wegen naar vrede.
- Veiligheid op het water opgevoerd in Nickerie en Apoera..
- Volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Livo..
- Basisschool Botopasi kreeg 60 jaar geleden GLO-status..
- Waldi Anches in polepositie veteranen damkampioenschap..
- Karateka’s in startblokken voor ABC-toernooi..
- MOU’s getekend tijdens de International Business Conference…..
- Nieuwe beweging ‘Suriname Boven Alles’ gelanceerd..
- IMF: Suriname op weg naar explosieve economische groei door…..
- GEVAARLIJKE KUIL..
- A20: Investeren in Suriname? Eerst een realiteitstest..
- Drugsverdachte met SRD 200.000 aangehouden..
- Mac Andrew roept STVS-personeel op in dialoog te blijven..
- “Diaspora biedt kansen voor groei en vooruitgang”..
- President: BIZA-minister wordt niet op non-actief gesteld; …..
- Armoedegrens nu vastgesteld op SRD 7337..
- Inwoners Gaza geven Trump duidelijk antwoord: wij zullen he…..
- Samenwerking voor stimulering overdracht Franse taal en gas…..
- Regering bezuinigt op budget JusPol..
- Betaling driemaandelijkse verblijfsvergunning en rechten va…..
- President geeft opdracht salarissen medewerkers Huize Ashia…..
- Suriname ontvangt prestigieuze LatinFinance-erkenning voor …..