Tijdens recente uitspraken deelde de voormalige Amerikaanse president Donald Trump zijn visie op de huidige situatie tussen Rusland en de oorlog. “Ik denk dat president Poetin wil stoppen met vechten, ik denk dat hij er een einde aan wil maken,” aldus Trump over zijn gesprekken met de Russische leider.
Interessant detail uit zijn verhaal is de rol van vastgoedmagnaat Steve Witkoff, die volgens Trump een lange ontmoeting met Poetin had. “Steve Witkoff was een hele lange tijd bij hem, zo’n 3 uur.” Hoewel Trump niet in detail trad over de inhoud van dit gesprek, benadrukte hij wel zijn respect voor Rusland en zijn bevolking.
“Ze hebben een grote, krachtige machine en ze hebben Hitler en Napoleon verslagen. Je weet dat ze al heel lang vechten,” vertelde Trump, verwijzend naar de historische veerkracht van het Russische volk. Zijn woorden laten zien dat hij bewondering heeft voor Ruslands militaire en strategische geschiedenis, ondanks de spanningen tussen het Westen en Rusland.
Of deze visie daadwerkelijk een indicatie is van Poetins intenties blijft onduidelijk, maar Trumps opmerkingen bieden zeker stof tot nadenken over mogelijke wegen naar vrede.
- Regering neemt besluiten met betrekking tot het bestrijden …..
- Onduidelijkheid binnen SPA over lijsttrekkerschap..
- Telesur in transformatie naar NV..
- OPTSU: een nieuwe politieke partij voor Suriname..
- Leegstaande panden..
- President Santokhi in Barbados voor deelname aan Caricom-to…..
- Actiegroep OBS houdt prikactie, dient petitie in bij vicepr…..
- Inclusieve Dans en Spoken Word in Suriname..
- President neemt deel aan 48e CARICOM Heads of Government..
- Elf SAO-cursisten ronden lastraining succesvol af..
- Toneelstuk ‘Het waarom beantwoord’..
- BLTO vraagt president interventie voor betalen overuren..
- Presidentiële Werkgroep pakt klachten over grondaanvragen a…..
- Nieuwsvoorziening op ABC website weer optimaal..
- Voor visum-vrij reizen naar Europa moet Suriname illegalen …..
- Ambassadeur Van Lierop: ‘Het zou heel vreemd zijn als wij o…..
- Initiatiefnemers OPTSU hebben geen politieke ambitie..
- Honduras verlengt uitleveringsverdrag met VS..
- ‘Het waarom beantwoord’ in Theater Thalia..
- Plempie ontkent gewapende kettingroof, maar blijft aangehou…..
- ‘Platform Grondzaken’ ingesteld voor grondprobl…..