De kersverse Surinaamse troefcallkampioen TCV Kampoe vertrekt vandaag naar Nederland voor een reeks vriendschappelijke wedstrijden. De trip staat niet alleen in het teken van sportieve uitwisseling, maar ook van het vieren van de achttiende landstitel van de club.
“We gaan naar Nederland om de banden met bevriende verenigingen aan te halen en onze titel op gepaste wijze te vieren,” zegt clubvoorzitter Jitin Ramcharan. Kampoe zal tijdens het verblijf drie wedstrijden spelen.
Op 7 juni treft de club Yarana, gevolgd door een ontmoeting met Saathi op 13 juni. De tour wordt afgesloten met een wedstrijd op 14 juni tegen Kampoe Nederland, de regerende troefcallkampioen van Nederland.
Hoewel de wedstrijden vriendschappelijk van aard zijn, benadrukt Ramcharan dat het team gemotiveerd is om goed te presteren. “Natuurlijk willen we winnen. De sfeer binnen de ploeg is uitstekend.” De delegatie bestaat uit 20 spelers, afkomstig van zowel Kampoe als Kampoe 2.
Het is de zevende keer dat TCV Kampoe afreist naar Nederland. De club hoopt met deze tour niet alleen sportieve prestaties neer te zetten, maar ook de vriendschap tussen Surinaamse en Nederlandse troefcallverenigingen te versterken.
- Afdeling Fraude bezig met onderzoek 225 stembiljetten op st…..
- Levenslang voor moeder die eigen kind verkocht in Zuid-Afri…..
- Cyril Willem ( Afrikaan) Strijdhaftig (74) Den Haag, Neder…..
- Kan de verkiezingsuitslag nog veranderen?..
- Boldewijn zegt dat intentieverklaring politieke partijen li…..
- AZP levert eerste fase van nieuwe verloskamer op na jarenla…..
- Moody’s: Politieke onzekerheid bemoeilijkt koers Suri…..
- NDP krijgt voorzitterschap over DNA; A20 krijgt ministerie …..
- BESCHOUWING — De grote verliezers..
- Lijstrekker OPTSU: zetelwinnende partijen dragen grote vera…..
- MINDERHEIDSPRESIDENT..
- ABOP eist voorzitterschap DNA: Conflict dreigt binnen beoog…..
- Oproep aan maatschappelijke organisaties: bevorder dialoog …..
- Bromfietser botst tegen EBS-mast en overlijdt..
- Bollywood Filmfestival na ruim tien jaar terug..
- KPS evalueert verkiezingsveiligheid: “Rustig en ordelijk ve…..
- VES presenteert ingrijpend plan voor kostenefficiënte gezon…..
- Nieuwe handelsstrijd onder Trump: Suriname tussen dreiging …..
- NPS houdt spoedcongres over samenwerking in nieuwe coalitie..
- Bespreking met 5 partijen afgerond; NDP praat nog met ABOP..
- Ied-Ul-Adha op vrijdag 6 juni..