PARAMARIBO — Transvaal is na drie speelronden nog steeds perfect in de Suriname Major League (SML). De groen-witte formatie had zaterdagavond geen kind aan Flora en boekte haar derde overwinning op rij. 4-0 werd het in het Franklin Essed Stadion door goals van Lalanie Tooy (tweemaal), Dwain Klas en een eigen doelpunt van Larry Poeketi.
Het kwaliteitsverschil was duidelijk merkbaar op het kunstgras. Transvaal domineerde nagenoeg op alle posities. De vlotte combinaties waren iets te veel voor de spelers van Flora. Goaltjesdief Tooy scoorde al na drie minuten de openingstreffer. Hij nam een hoekschop van Donnevan Rellum gelijk op de slof; 1-0.
“Transvaal bleef ook in de tweede helft de bovenliggende partij”
Na zestien minuten maakte Tooy er 2-0 van na een counter. Hij werd daarbij op maat bediend door aanvoerder Dimitri Apai. De honger van de Transvalers was hiermee nog niet gestild, want zij drongen aan op meer doelpunten. Dat lukte hen in de eerste speelperiode nog een keer toen Klas na een mooie soloactie hard uithaalde. Hierdoor ging de semikampioen van vorig jaar met een comfortabele 3-0 voorsprong rusten.
Transvaal bleef ook in de tweede helft de bovenliggende partij. Echter, dat kon de club niet meer in doelpunten omzetten. Vooral Apai liet enkele goede mogelijkheden onbenut. Toch zou de ploeg op 4-0 komen. Zij werd daarbij een handje geholpen door Poeketi, die een lage voorzet van Tooy met een sliding in eigen doel werkte; 4-0.
Transvaal gaat zonder verlies aan kop met negen punten uit drie duels. De ploeg heeft al acht goals gescoord en heeft tot nu toe de nul weten te houden, nadat eerder Leo Victor en Broki beide met 2-0 werden verslagen. Flora daarentegen zit nog zonder punten. In de eerste en tweede speelronde werd respectievelijk van Inter Moengotapoe (2-3) en Robinhood (0-6) verloren.
- “Amazonegebied verdient daden, geen loze beloften”..
- Paho: Regio moet toegankelijkheid tot essentiële kankermedi…..
- Praktijkcentrum Apoera opent in april na lange vertraging..
- Illegale vuilstortplaats Tapoeripastraat baart zorgen..
- Ramdin benadrukt vitale functie Amazonegebied..
- Toetreding PRO tot A20/DOE: Het electoraat vraagt bundeling..
- Vier vast wegens diefstal, verduistering, identiteitsfraude…..
- Ambassadeur Enill: Ramdin heeft kennis, ervaring en tools v…..
- VOJ Atjoni stelt studentenraad in voor betere schoolresulta…..
- Richano Santokhi wordt PVP-parlementskandidaat..
- MIDDELMATIG MIDDENBLOK..
- Veel regen en onweersbuien door de dag..
- Meteodienst: Lichte tot matige onweersbuien kustgebied en d…..
- Bronto Somohardjo verwijt minister Landvreugd van machtsmis…..
- Narcoticabrigade voert landelijke controles uit en neemt dr…..
- VES: Dubbel aantal patiënten moest behandeld worden met SRD…..
- Amazone-landen gaan eensgezind standpunt innemen op klimaat…..
- Trump geeft Musk opdracht USAID fors in te krimpen: ‘ongeke…..
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..