PARAMARIBO — Transvaal is na drie speelronden nog steeds perfect in de Suriname Major League (SML). De groen-witte formatie had zaterdagavond geen kind aan Flora en boekte haar derde overwinning op rij. 4-0 werd het in het Franklin Essed Stadion door goals van Lalanie Tooy (tweemaal), Dwain Klas en een eigen doelpunt van Larry Poeketi.
Het kwaliteitsverschil was duidelijk merkbaar op het kunstgras. Transvaal domineerde nagenoeg op alle posities. De vlotte combinaties waren iets te veel voor de spelers van Flora. Goaltjesdief Tooy scoorde al na drie minuten de openingstreffer. Hij nam een hoekschop van Donnevan Rellum gelijk op de slof; 1-0.
“Transvaal bleef ook in de tweede helft de bovenliggende partij”
Na zestien minuten maakte Tooy er 2-0 van na een counter. Hij werd daarbij op maat bediend door aanvoerder Dimitri Apai. De honger van de Transvalers was hiermee nog niet gestild, want zij drongen aan op meer doelpunten. Dat lukte hen in de eerste speelperiode nog een keer toen Klas na een mooie soloactie hard uithaalde. Hierdoor ging de semikampioen van vorig jaar met een comfortabele 3-0 voorsprong rusten.
Transvaal bleef ook in de tweede helft de bovenliggende partij. Echter, dat kon de club niet meer in doelpunten omzetten. Vooral Apai liet enkele goede mogelijkheden onbenut. Toch zou de ploeg op 4-0 komen. Zij werd daarbij een handje geholpen door Poeketi, die een lage voorzet van Tooy met een sliding in eigen doel werkte; 4-0.
Transvaal gaat zonder verlies aan kop met negen punten uit drie duels. De ploeg heeft al acht goals gescoord en heeft tot nu toe de nul weten te houden, nadat eerder Leo Victor en Broki beide met 2-0 werden verslagen. Flora daarentegen zit nog zonder punten. In de eerste en tweede speelronde werd respectievelijk van Inter Moengotapoe (2-3) en Robinhood (0-6) verloren.
- Lancering munten en bullions: Kleine man krijgt investering…..
- Sewdien: “Voedselpakketten zijn veilig”..
- Tweede ronde 9e Algemene Volks- en Woniningtelling van star…..
- VES gaat in op uitnodiging NDP..
- Ramdin heeft voldoende steun voor topfunctie OAS..
- Oplichting en valsheid in geschrifte leiden tot inverzekeri…..
- Israëlische minister dreigt Palestijnen met gedwongen migra…..
- Nog twee dagen voor checken persoonsgegevens..
- PAHO waarschuwt voor verhoogd risico op dengue-uitbraken..
- Nationaal en internationaal komt het vaker voor dat OM word…..
- Sticon schrikt van brief Landvreugd in kwestie gronddispuut..
- Kaart toont de top exportpartner voor elk G20-land...
- Waldi Anches winnaar tweede editie veteranen damkampioensch…..
- Uitslagen Voetbal Wedstrijden van 10 februari 2025..
- AWJ geeft nadere uitleg over vaststelling armoedegrens..
- Nibte wacht goedkeuring ALV af om DNA-kandidaat te zijn..
- Auto vliegt in brand tijdens verkeerscontrole; politieagent…..
- Suriname werkt aan uitdagingen rond NRA-beoordeling..
- Business Summit of Diaspora Suriname pakt uit met Culinary …..
- Santokhi: ‘Suriname mag geen fouten tolereren bij eerste of…..
- Crooked Hillary.Deze moorden zijn het hoogtepunt van de Ame…..