PARAMARIBO — Transvaal is na drie speelronden nog steeds perfect in de Suriname Major League (SML). De groen-witte formatie had zaterdagavond geen kind aan Flora en boekte haar derde overwinning op rij. 4-0 werd het in het Franklin Essed Stadion door goals van Lalanie Tooy (tweemaal), Dwain Klas en een eigen doelpunt van Larry Poeketi.
Het kwaliteitsverschil was duidelijk merkbaar op het kunstgras. Transvaal domineerde nagenoeg op alle posities. De vlotte combinaties waren iets te veel voor de spelers van Flora. Goaltjesdief Tooy scoorde al na drie minuten de openingstreffer. Hij nam een hoekschop van Donnevan Rellum gelijk op de slof; 1-0.
“Transvaal bleef ook in de tweede helft de bovenliggende partij”
Na zestien minuten maakte Tooy er 2-0 van na een counter. Hij werd daarbij op maat bediend door aanvoerder Dimitri Apai. De honger van de Transvalers was hiermee nog niet gestild, want zij drongen aan op meer doelpunten. Dat lukte hen in de eerste speelperiode nog een keer toen Klas na een mooie soloactie hard uithaalde. Hierdoor ging de semikampioen van vorig jaar met een comfortabele 3-0 voorsprong rusten.
Transvaal bleef ook in de tweede helft de bovenliggende partij. Echter, dat kon de club niet meer in doelpunten omzetten. Vooral Apai liet enkele goede mogelijkheden onbenut. Toch zou de ploeg op 4-0 komen. Zij werd daarbij een handje geholpen door Poeketi, die een lage voorzet van Tooy met een sliding in eigen doel werkte; 4-0.
Transvaal gaat zonder verlies aan kop met negen punten uit drie duels. De ploeg heeft al acht goals gescoord en heeft tot nu toe de nul weten te houden, nadat eerder Leo Victor en Broki beide met 2-0 werden verslagen. Flora daarentegen zit nog zonder punten. In de eerste en tweede speelronde werd respectievelijk van Inter Moengotapoe (2-3) en Robinhood (0-6) verloren.
- Reactie op ‘Bestuursleden SBB dringen aan op ontslag …..
- KPS: Afsluiting kruisingsvlak Van ‘t Hogerhuysstraat en Ind…..
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur van de VSB..
- ECD: Vervallen noodles vernietigd; haperende kassasystemen …..
- Kantonrechter veroordeelt 69-jarige oma voor drugs en overt…..
- Minister Mathoera wil sterker en effectiever defensiesystee…..
- Overwegend bewolkt met af en toe buien..
- Inbreker in verzekering gesteld..
- 25-jarige opgepakt na zware mishandeling..
- Cuba vraagt niet-essentiële werknemers om thuis te blijve…..
- Haai bijt beide handen van toeriste eraf..
- Georgetina Emelina Muntslag (88) Amsterdam 14-2-2025..
- Lesly Glenn Stuger (69) Amsterdan 6-2-2025..
- A20, DOE en PRO: Volk moet afrekenen met oude politiek..
- Succesvolle afronding IMF-programma in zicht..
- Meteodienst: Af en toe droge en zonnige momenten..
- Bromfietser laat leven bij aanrijding Martin Luther Kingweg..
- Wake-up call: kwestie Chinalco is een nationale zaak..
- Bullion-initiatief moet financiële inclusie helpen stimuler…..
- Ruim 80.000 US-dollar verkwanseld..
- SEOB juicht hervormingen toe, maar waarschuwt voor risico’s…..