PARAMARIBO — Transvaal had zaterdagavond tijdens de voortzetting van de Suriname Major League (SML) geen kind aan Broki. In het Franklin Essedstadion werd het 2-0, maar de score had makkelijk hoger kunnen zijn. Het waren Lalanie Tooy en Dimitrie Apai die scoorden voor Transvaal. In de eerste ronde van de competitie wonnen de groen-witten al met dezelfde score van de ploeg uit Abrabroki en omgeving.
Ondanks Transvaal geen hoog niveau haalde, waren ze nagenoeg de hele wedstrijd de betere ploeg. De ploeg van coach Raymond Mannen creëerde een aantal kansen, maar het ontbrak aan scherpte bij de aanvallers en kwamen ze ondanks de dominantie slechts tot twee doelpunten. Aan de andere kant kwam Broki door de pressie van Transvaal nauwelijks aan voetballen toe.ADVERTISEMENT
“In de tweede helft, veranderde het spelbeeld nauwelijks. Transvaal bleef druk uitoefenen”
Bij Transvaal was aanvoerder Apai na afwezigheid van een paar weken er weer bij. De handige aanvaller moest vanwege een knieblessure een aantal wedstrijden van de zijkant toe kijken. Hij liet zijn aanwezigheid direct merken en zorgde voor veel gevaar op de linkerflank. Bij de eerste goal gaf hij de assist op Tooy. Broki-doelman Raydell Godfried zat er nog aan, maar verdween toch in het doel; 1-0.
De score werd op slag van rust verdubbeld door Apai na een goede combinatie met Finidi Misidjan. De aanvoerder rondde knap af door de bal net genoeg over de doelman te lichten; 2-0.
In de tweede helft, veranderde het spelbeeld nauwelijks. Transvaal bleef druk uitoefenen, maar door verkeerde passes en keuzes hielden zij Broki in leven. Vele kansen werden verprutst waardoor de stand verder ongewijzigd bleef.
- Top 10 grootste economieën ter wereld | Koopkrachtpariteit …..
- Een Israëlische soldaat is zaterdag omgekomen bij gevechten…..
- Oekraïne wil tien Patriotsystemen kopen voor verdediging te…..
- Voorafgaande toestemming vereist voor afgebrande erfgoedpan…..
- NDP-kandidaat Gopal: “Als zijn vrouw te veel eist, moet San…..
- Atompai na gewelddadige beroving: “Ik ga nog lang niet dood…..
- Minister Ori: “Resultaten tweede kwartaal niet veelbelovend…..
- ONDERHANDSE BACOVEWINKEL..
- VERKWISTEND BELEID EN VERSTANDIG MASKER..
- Bewakers SION International gekneveld bij gewapende overval..
- NDP: Suriname zal ook herrijzen uit de crisis..
- CBB gestart met uitprinten oproepingskaarten voor 399.930 k…..
- Gestolen stad..
- VHP: “Lijden van Jezus herinnert ons aan waarde van rechtss…..
- Het vertrouwensbeginsel!..
- Nieuwe chemiepracticumzaal voor Faculteit Wis- en Natuurkun…..
- Vreemdeling als leerkracht..
- Bedekte of ontbrekende kentekenplaten belemmeren politiewer…..
- Santokhi: “Volk voelt nu het verschil, maar we lossen probl…..
- ‘NDP las pasi, zij misbruiken zelfs overledenen’..
- ORDENING VAN SECTOREN KAN VEEL VERANDEREN..