PARAMARIBO — Het is zaterdagavond een ware klassieker geworden tussen Robinhood en Transvaal. Tot in de slotseconden stond Robinhood nog met 1-0 voor door een doelpunt van Don Tuur, maar door een blunder in de defensie van Bin wist Lalanie Tooy met nog seconden te gaan een punt voor Transvaal uit het vuur te slepen: 1-1. De late gelijkmaker bracht heel wat protesten met zich mee, omdat de spelers van Robinhood meenden dat er een overtreding op hun doelman Jonathan Fonkel was begaan.
Behalve de grote rivaliteit stond er nog meer op het spel tijdens deze Surinaamse klassieker. Robinhood wilde graag de koppositie weer overnemen van Transvaal, terwijl Transie vast van plan was om de tweede periodetitel te claimen. Ook wilden de groen-witten zich herstellen van de uitschakeling in het bekertoernooi van de Surinaamse Voetbalbond.ADVERTISEMENT
“Behalve de grote rivaliteit stond er nog meer op het spel tijdens deze Surinaamse klassieker”
Weinig kansen
De ploegen gaven elkaar weinig ruimte om te voetballen, waardoor er niet al te veel kansen werden gecreëerd. Dat was ook de reden dat het bij rust nog 0-0 stond.
De tweede helft vertoonde om en bij hetzelfde spelbeeld. Toch zou Robinhood op voorsprong komen. Een voorzet van Donnegy Misidjan werd verlengd door Ravello Zijler, waarna Tuur in het leeg doel kon koppen.
Deze goal leek lange tijd de winnende te zijn, maar in de slotseconde van de wedstrijd was er een misverstand tussen Robinhood-doelman Fonkel en zijn verdediging, waarna de bal bij Transvaal-goaltjesdief Tooy belandde. Die schoof het leder tot grote vreugde van de Transie-familie in het lege doel, waardoor de club alsnog het Franklin Essed Stadion met één punt verliet.
- Loononderhandelingen vastgelopen: Ravaksur Plus zal traject…..
- Man ingesloten voor seksueel misbruik minderjarige..
- Wan Okasi eist geheime stemming voor mensen met beperking..
- Stichting K.A.S.E.K.O. en NVMS verzorgen cursus Skrakidron..
- Screening kandidaten..
- NMA voert kosten in voor MEA-aanvragen per 15 mei..
- Dorpsbestuur Pokigron legt dringende problemen voor aan pre…..
- Militairen ingezet bij vouwen stembiljetten..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 8 mei 2013..
- Capaciteit Campus Village verruimd met oplevering fase 2..
- Geluidsfragment toegeschreven aan Simons blijkt nep..
- President Santokhi: “Word boos op de mensen die u in deze s…..
- Staatsolie boort twee belangrijke exploratieputten in Blok …..
- Onderzoek naar ernstige milieuverontreiniging gaat door – v…..
- Voetganger overlijdt na aanrijding op Martin Luther Kingweg..
- AWJ verschaft duidelijkheid over ontslagproces..
- Kiezers in Paramaribo en Wanica goud waard in 2025..
- Condoleanceregister voor oud-president Jules Wijdenbosch..
- Regels voor stemmen bij volmacht..
- TrackDrip stopt: lokaal streaminginitiatief bezwijkt onder …..
- GOED GEREGEERD, SLECHT UITGELEGD FABEL..