De uitschakeling in de strijd om de landstitel is niet zonder gevolgen gebleven voor Raymond Mannen. De oefenmeester is vrijdag door Transvaal bedankt. Alhoewel het ietwat onverwachts was, komt het ontslag niet helemaal als donderslag bij heldere hemel. Nadat hij vorig jaar net naast het kampioenschap van de Suriname Major League (SML) greep, lukte het hem dit jaar weer niet zijn ploeg naar de titel te leiden.
Het eindresultaat was dit keer zelfs minder dan vorig seizoen. In 2024 moest Transvaal in de finale zijn meerdere erkennen in aartsrivaal Robinhood, maar dit keer haalden de groen-witten zelfs de eindstrijd niet.
Transvaal werd woensdagavond in de halve finale verrassend uitgeschakeld door Inter Moengotapoe, die het zaterdag in de finale opneemt tegen de Politie Voetbal Vrienden (PVV). Die rekende in de andere halve finale eveneens verrassend af met titelverdediger Robinhood.
Door de uitschakeling tegen Inter Moengotapoe moet Transvaal nog minstens een jaar wachten op zijn achttiende landstitel. De groen-witten jagen al langer dan 25 jaar op het kampioenschap in de hoogste divisie. Die werd voor het laatst in 2020 in de wacht gesleept.
BekeruitschakelingMaar behalve dat de club faalde het landskampioenschap te behalen speelde vermoedelijk ook de uitschakeling in de bekercompetitie een rol in het ontslag van Mannen. In mei moest Transvaal in dat toernooi zijn meerdere erkennen in Leo Victor.
Met het ontslag komt een tweede termijn van Mannen als hoofdcoach van Transvaal aan een einde. De oefenmeester leidde het team ook al van 2017 tot 2019 voordat de club hem in oktober 2023 terug haalde. Mannen verving Ashween Achaibersing die toen de clubvoorzitter werd.
Na het ontslag van de oefenmeester heeft Transvaal niet veel tijd om een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De groen-witten spelen namelijk al op 27 juli hun eerstvolgende wedstrijd. Dan wacht in de strijd om de CFU Club Shield een groepsduel tegen Wolues FC uit de Britse Maagdeneilanden.
- Inauguratie nieuw kabinet kost tot nu toe SRD 20 miljoen..
- Stichting Productieve Werkeenheden 50 jaar..
- ‘Christus is verrezen!’..
- Vrachtwagenchauffeur die nasleep auto-ongeluk Diogo Jota fi…..
- Kippenvraag neemt toe onder Amerikaanse diners..
- Landmeters oneens met mogelijke beëdiging Ramsukul..
- Kritiek op voordrachten: NDP komt met vier oud-ministers in…..
- Breaking: Fly All Ways-toestel aan de grond gehouden op Bon…..
- Meeste ministersposten in kabinet-Simons bekend..
- Bronto Somohardjo kiest niet voor ministerspost..
- Nurmohamed heeft nog niet besloten of hij zijn dienstvoertu…..
- Onder druk Fifa: SVB heeft na 28 jaar weer vrouw in hoofdbe…..
- Mogelijk komende week verzoek voor invulling opengevallen D…..
- Nurmohamed sluit vijfjarig leiderschap af: ‘De fundering st…..
- ABOP presenteert vier ministers voor nieuwe kabinet..
- 12 van de 17 kandidaat-ministers bekend..
- Bushouders NVB blokkeren weg uit frustratie: al acht maande…..
- Meerdere kandidaten in beeld voor ministersposten in regeri…..
- De 6 namen NDP ministers bekend..
- Vereniging van Landmeters tegen beëdigingsverzoek Sieuwkoem…..
- 24 jongeren doorlopen voortraject ‘A Tru Wroko Opo’..