PARAMARIBO – Torarica Resort, het oudste hotel van de Torarica Group, viert op 10 januari met gepaste trots zijn 63-jarig jubileum. Sinds de oprichting in 1962 heeft het hotel zich ontwikkeld tot een toonaangevende bestemming in Suriname, bekend om zijn warme gastvrijheid, hoge serviceniveau en gedenkwaardige belevenissen.
Ruim zes decennia lang is Torarica Resort een vertrouwd adres geweest voor zowel toeristen als lokale gasten. Het hotel vormt een geliefde plek voor overnachtingen, familiebijeenkomsten, zakelijke conferenties en feestelijke evenementen. De combinatie van comfort, sfeer en service maakt het tot een vaste waarde binnen de Surinaamse horeca.
Het 63-jarig bestaan vormt voor de Torarica Group niet alleen een moment van terugblikken, maar vooral ook van vooruitkijken. Het resort blijft streven naar innovatie en verbetering, met behoud van zijn kernwaarden. “Torarica is meer dan een hotel; het is een symbool van Surinaamse gastvrijheid,” aldus het management in een jubileumverklaring.
In het kader van deze bijzondere mijlpaal lanceert het resort vandaag ook een gloednieuwe website en mobiele app. Deze digitale stap is bedoeld om de gastbeleving te verbeteren en het reserveringsproces nog gebruiksvriendelijker te maken. Gasten kunnen voortaan sneller toegang krijgen tot informatie, aanbiedingen en diensten, terwijl de persoonlijke benadering waar Torarica om bekendstaat behouden blijft.
Met deze modernisering onderstreept het resort zijn toewijding aan kwaliteit, oog voor detail en klantgerichtheid. Torarica Resort blijft daarmee niet alleen trouw aan zijn rijke verleden, maar zet ook vol vertrouwen koers naar de toekomst.
- Bibis reageert op uitgelekte missive: ‘Aantrekken expert no…..
- Visserscollectief: regeringen blijven beloven, maar nog ste…..
- India’s Digital Public Infrastructure voorbeeld voor Surina…..
- Analyse verkiezingsuitslag mei 2025: Versnippering, verlies…..
- Verdachte beroving warung ontkent betrokkenheid..
- Minister Nurmohamed presenteert infrastructuurambities op f…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden voor stemming president..
- Sheila Kort gepromoveerd; deed onderzoek naar gevolgen kwik…..
- Ook De Schakel/Flora valt ten prooi aan Koi Carper 2..
- Franklin Iwan Robles..
- Snoeien mahoniebomen: Kruising Heeren-/Klipstenenstraat afg…..
- Proces van bewilliging gestart bij gekozen kandidaten..
- Loting laatste WK-kwalificatieronde: Suriname in groep A me…..
- Werelddag tegen Kinderarbeid ook van belang voor Suriname..
- Deviezenregeling en afhandeling buiten geding..
- Wisselkoersen blijven stijgen..
- Britse man is enige passagier die vliegtuigcrash in India o…..
- RBTW houdt verdachte en heler aan, ter zake reeks gepleegde…..
- Plein vindt president en totale regering onfatsoenlijk in k…..
- Edgar ‘Bugru’ Burgos: ‘Sly is een groot voorbeeld voor mij …..
- Trump-regering beëindigt legale status van ruim half miljoe…..