Een toerist in een Filipijnse dierentuin is gewond geraakt na een oliedomme actie. De 29-jarige man dacht dat een krokodil in het water een standbeeld was en klom een hek over om een kiekje te maken. Maar het reptiel bleek springlevend en viel hem gelijk aan.
ADVERTENTIE
De pijnlijke inschattingsfout was de toerist in dierentuin Kabug Mangrove Park and Wetlands bijna fataal geworden. Toen hij naast de krokodil in het verblijf zat, wilde hij een selfie maken.
Plots kreeg hij een stevige beet in zijn arm en been en liet het dier niet meer los. Het slachtoffer schreeuwde het uit van de pijn terwijl hij tegelijkertijd door het water werd gesleurd. Omstanders filmden zijn worsteling met de krokodil.
Volgens lokale politiechef Joel Sajolga was de toerist overtuigd dat de krokodil niet echt was. “Hij liep rond in de omgeving en dacht dat de krokodil een plastic voorwerp was. “Hij klom over het hekje en werd door het dier aangevallen.”
Na een half uur kon de toerist bevrijd worden. Een verzorger gooide een zak met cement tegen het hoofd van de krokodil, waardoor hij loskwam. Dokters hebben hem ter plekke verzorgd en daarna is hij naar het ziekenhuis gebracht. Daar kreeg hij meer dan vijftig hechtingen.
Erg gevaarlijk gedragSajolga zegt dat de toerist “geluk heeft gehad dat hij het heeft overleefd.” “Dit soort gedrag is erg gevaarlijk. Niemand hoort een dierenverblijf van een dierentuin te betreden.”
Parkbezoeker Canete Jie zag het incident van dichtbij. “Ik weet niet waarom de man zoiets doms zou doen, maar ik ben blij dat hij nog leeft en de krokodil hem heeft laten gaan.”
- Re-Play komt met nieuwe theatertour..
- Herinneringen aan Jules Albert Wijdenbosch..
- Jager dodelijk geraakt tijdens jachtpartij in Casipora-gebi…..
- Ghetto Oma Jenny Simons for President, als het aan de NDP-s…..
- DENKFOUTEN OVER DAKLOOSHEID..
- Bee: Parmessar geeft verkeerd beeld van gemaakte afspraken..
- Foto van Trump als paus krijgt kritiek uit Italiaanse en ka…..
- Ronald Snijders werkt aan autobiografie en documentaire..
- Amelien Zorg & Verpleeghuis opent haar deuren in De Boe…..
- Sheinbaum: ‘Nee president Trump, ons grondgebied is o…..
- Hardien: “Beter investeren in kiezerseducatie dan verkiezin…..
- ALS ALLE POLITICI ALLERGISCH ZIJN VOOR CORRUPTIE, WIE IS DA…..
- WIJ VERGETEN NIET, MENEER ADHIN..
- Misiekaba: ‘Chan en Brunswijk, ik wil weten waar het geld i…..
- De industrialisatiepolitiek van SU (2)..
- Politie deelt beelden inbraak CBB..
- Bewoners Amakkakondre verharden hoofdweg dorp uit eigen ini…..
- TWEEDE INBRAAK BIJ EEN CBB-KANTOOR..
- Bewolkte ochtend met kans op onweersbuien..
- Weg met etnische politiek; tijd voor echte eenheid en volwa…..
- Tiener steekt stiefvader neer na mishandeling van moeder..