Hoewel hij momenteel met zijn club op trainingskamp is in Japan, is het niet zeker dat Ssurinameo Becker komend seizoen opnieuw het tenue van Real Sociedad zal dragen. Volgens bronnen is de steraanvaller van Natio mogelijk bezig aan zijn laatste dagen bij de Baskische club.
Becker lag het afgelopen seizoen enkele maanden aan de kant vanwege knieklachten, waardoor hij het slotstuk van het seizoen noodgedwongen moest missen. Naast de wedstrijden in de Spaanse competitie kon hij ook niet in actie komen voor de nationale selectie van Suriname. Zo miste hij vorige maand de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Puerto Rico en El Salvador, en kon hij ook niet meespelen in de Gold Cup tegen Costa Rica, Mexico en de Dominicaanse Republiek.
Becker is inmiddels hersteld van de kwetsuur die hem maandenlang aan de kant hield en speelde onlangs nog twintig minuten mee in een oefenwedstrijd van Real Sociedad. Volgens Spaanse media lijkt het er echter op dat de aanvaller volgend seizoen zijn carrière elders zal voortzetten.
Sociedad zou namelijk ruimte willen vrijmaken in de selectie om nieuwe aankopen te kunnen doen, en Becker, die naar verluidt niet in de plannen voorkomt van de technische staf, is mogelijk een van de spelers die moet vertrekken. Indien dat gebeurt, zal hij geen gebrek hebben aan belangstelling van clubs die hem willen overnemen.
Saoedi-Arabië
Volgens ingewijden is er nadrukkelijke interesse van een club uit de profcompetitie van Saoedi-Arabië. Daarnaast is er nog steeds belangstelling van clubs in Europa. Onder andere clubs uit Frankrijk, Nederland en Turkije zouden Becker graag willen aantrekken.
De 30-jarige aanvaller is inmiddels anderhalf jaar in dienst van Sociedad, dat hem in januari 2024 voor 3 miljoen euro overnam van het Duitse Union Berlin. Ondanks het blessureleed was hij het afgelopen seizoen, wanneer hij wel beschikbaar was, van grote waarde voor Real Sociedad, met name in de Europa League.
In tien optredens creëerde hij zes grote kansen. Alleen Manchester United-middenvelder Bruno Fernandes, Galatasaray-aanvaller Dries Mertens en Lyon-spelmaker Rayan Cherki, die in de belangstelling staat van Manchester City, deden het beter. Het hoogtepunt van Becker in het afgelopen seizoen blijft echter zijn winnende goal in de competitiewedstrijd op 10 november 2024 tegen de latere landskampioen Barcelona.
- Sportprestaties..
- Vrouw voor rechter wegens poging tot smokkel naar arrestant..
- Surinaamse samenleving heeft er een hard hoofd in: DNV en k…..
- Afrikaanse legers gebruiken drones met verwoestende impact …..
- Spoed luchtvaartcongres legt uitdagingen sector bloot..
- Thelma Fransçoise Emelina Bundel..
- Witte Huis haalt uit naar South Park: ‘Trump-parodie zoekt …..
- Steve Aoki en zijn vrouw verwelkomen zoon: Rocky77 is gebor…..
- Deviezencommissie weigert vergunning Gold Grams NV.
- Israëlische dj zegt ‘Tomorrowland’ af uit angst voor eigen …..
- Suriname dreigt werelderfgoedstatus te verliezen: wat staat…..
- Jennifer Aniston gespot met mysterieuze man: wie is Jim Cur…..
- Top Boy-acteur Micheal Ward aangeklaagd voor verkrachting e…..
- Tweede Restaurant Week Suriname: Deelnemers pakken uit met …..
- Santokhi nog steeds als president aangeduid in Facebook-URL..
- Carlo: “Veel gezinnen hebben moeite de vaste lasten te beta…..
- Mogelijke braindrain van gekwalificeerd technisch personeel…..
- “Verdwenen” landbouw graafmachine na aangifte door LVV teru…..
- President Geerlings-Simons: “Nieuwe minister OW binnenkort …..
- Afschuw over uitspraken Van Dijk-Silos, Korpschef KPS verwe…..
- VSB moedigt deelname aan Guyane Excellence 2025 aan.