Hoewel hij momenteel met zijn club op trainingskamp is in Japan, is het niet zeker dat Ssurinameo Becker komend seizoen opnieuw het tenue van Real Sociedad zal dragen. Volgens bronnen is de steraanvaller van Natio mogelijk bezig aan zijn laatste dagen bij de Baskische club.
Becker lag het afgelopen seizoen enkele maanden aan de kant vanwege knieklachten, waardoor hij het slotstuk van het seizoen noodgedwongen moest missen. Naast de wedstrijden in de Spaanse competitie kon hij ook niet in actie komen voor de nationale selectie van Suriname. Zo miste hij vorige maand de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Puerto Rico en El Salvador, en kon hij ook niet meespelen in de Gold Cup tegen Costa Rica, Mexico en de Dominicaanse Republiek.
Becker is inmiddels hersteld van de kwetsuur die hem maandenlang aan de kant hield en speelde onlangs nog twintig minuten mee in een oefenwedstrijd van Real Sociedad. Volgens Spaanse media lijkt het er echter op dat de aanvaller volgend seizoen zijn carrière elders zal voortzetten.
Sociedad zou namelijk ruimte willen vrijmaken in de selectie om nieuwe aankopen te kunnen doen, en Becker, die naar verluidt niet in de plannen voorkomt van de technische staf, is mogelijk een van de spelers die moet vertrekken. Indien dat gebeurt, zal hij geen gebrek hebben aan belangstelling van clubs die hem willen overnemen.
Saoedi-Arabië
Volgens ingewijden is er nadrukkelijke interesse van een club uit de profcompetitie van Saoedi-Arabië. Daarnaast is er nog steeds belangstelling van clubs in Europa. Onder andere clubs uit Frankrijk, Nederland en Turkije zouden Becker graag willen aantrekken.
De 30-jarige aanvaller is inmiddels anderhalf jaar in dienst van Sociedad, dat hem in januari 2024 voor 3 miljoen euro overnam van het Duitse Union Berlin. Ondanks het blessureleed was hij het afgelopen seizoen, wanneer hij wel beschikbaar was, van grote waarde voor Real Sociedad, met name in de Europa League.
In tien optredens creëerde hij zes grote kansen. Alleen Manchester United-middenvelder Bruno Fernandes, Galatasaray-aanvaller Dries Mertens en Lyon-spelmaker Rayan Cherki, die in de belangstelling staat van Manchester City, deden het beter. Het hoogtepunt van Becker in het afgelopen seizoen blijft echter zijn winnende goal in de competitiewedstrijd op 10 november 2024 tegen de latere landskampioen Barcelona.
- Rovers schieten op voertuig bij gewapende straatberoving.
- Automobilist zonder rijbewijs negeert stopteken, rijdt op p….
- Ministers bezoeken gezinnen in nood: integrale hulp in voor…..
- Brandweer intensiveert maatregelen voor droge tijd..
- Tsang maakt schoonschip op OWRO met voertuigenbeleid..
- Het NARCOMILITARISME EN DE GEVOLGEN..
- Eerste Festival de Guianas in Nickerie: ‘Een samensmelting …..
- Illegale landingsbaan in Goliath-gebied vernietigd..
- Brandweer treft extra maatregelen richting droge tijd..
- UNESCO prijst Suriname voor beheer Jodensavanne, maar dring…..
- Brandweer verhoogt paraatheid: extra maatregelen in droge t….
- Eerste vrouwelijke Javanistische voorganger in Suriname ing…..
- Moeder betrapt 14-jarige zoon naakt in kamer met 5-jarige d…..
- Hellings wacht besluit Arbeidsinspectie inzake zijn ontslag…..
- Reyme: ‘Deskundigheid is in principe niet goedkoop’..
- Huur tegen dr- en rr-leden Paramaribo en Sipaliwini: ‘Plaat…..
- Tjon-A-Fat blijft voorzitter Olympisch Comité..
- Illegale landingsbaan Goliath-gebied vernietigd.
- NPS-fractie bepaalt binnenkort welke sociale projecten uitg…..
- Politiebond vraagt om nieuwe uniformen en betere werkomstan…..
- ‘Droge periode vraagt om verhoogde paraatheid’..