door Steven Seedo
PARAMARIBO — Na een jaar van stilte is de Surinaamse singer-songwriter Tjatjie terug met nieuwe muziek. Zijn langverwachte comeback single ‘Power’ is een samenwerking met rapper Kwasi. De track, die doorzettingsvermogen en motivatie uitstraalt, is vanaf februari beschikbaar op alle streamingplatforms.
Tjatjie, geboren als Tjark Bel, trok zich tijdelijk terug om persoonlijke zaken op orde te stellen. Nu is hij klaar om zijn muzikale reis voort te zetten. In een interview met de Ware Tijd laat hij weten dat het nummer spontaan ontstond tijdens een studiosessie met producer LexOnTheTrack. “Hij speelde een paar beats af en toen de beat van ‘Power’ langskwam, voelde ik direct een connectie. Het eerste wat in me opkwam was het refrein. Zoals mijn fans weten, maak ik muziek vanuit gevoel”, houdt hij de krant voor.
“Toen de beat van ‘Power’ langskwam, voelde ik direct een connectie”
Tjatjie, die na een periode in Griekenland nu in Nederland verblijft, zegt zich weer volledig te focussen op zijn muzikale carrière. Hij is vastberaden is om zijn geluid wereldwijd te laten horen. 2025 belooft een productief jaar te worden met veel nieuwe muziek, vertelt hij.
Met zijn terugkeer en de release van ‘Power’ maakt Tjatjie duidelijk dat hij sterker dan ooit is. Zijn passie en doorzettingsvermogen blijven de drijvende krachten achter zijn succes. ‘Power’ markeert niet alleen een nieuwe muzikale fase voor hem, maar ook een hernieuwde toewijding aan de kunstvorm die hem drijft.
Samenwerkingen
Tjatjie begon zijn muzikale carrière in 2009 als onderdeel van het duo Mighty Youth, samen met Finke Francis. Hij was ook lid van The Suri All StarZz en scoorde verschillende hits, waaronder ‘Bomiki’, ‘Kon Go’ en ‘Kan Kan Man’. In 2012 besloot hij solo te gaan, een keuze die zijn veelzijdigheid en artistieke groei alleen versterkte.
Door de jaren heen heeft Tjatjie samengewerkt met een scala aan artiesten en producers, wat zijn talent en aanpassingsvermogen onderstreepte. Namen als Gio, Enver, Donavey, Cyriel, Tranga Rugie, Kwasi, Dylisa, Nino the Legend, Chevaughn (Qyor), Furagain, Dreyh, Jannie, Otjeman en Psycho prijken op zijn lijst van muzikale partners. Hij combineert invloeden uit diverse stijlen en culturen, wat hem een unieke positie in de muziekscene geeft.
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven naar inspecteur Herman Goodi…..
- Producten uit India zijn niet vreemd voor Suriname..
- Pocketboek belicht verworvenheden regering..
- Pg bespreekt actuele situatie in ressort Kabalebo..
- Adhin enorm blij en dankbaar dat OM teruggefloten is door h…..
- Brunswijk uit kritiek op controle kiezerslijsten binnenland..
- Daders nemen buit van SRD 80.000 en US$ 4500 mee..
- Vicepresident uit kritiek op gang van zaken rond controle k…..
- Markoesa-project krijgt nieuwe injectie..
- Man met illegaal vuurwapen in verzekering gesteld..
- Pg Paragsingh oriënteert zich te Apoera..
- Abrahams kondigt maatregelen aan tegen OM bij regeermacht N…..
- NDP: na politieke vervolging is er nu gerechtigheid..
- Grote drukte bij de afgifte van Moni Karta..
- Bee: ‘In principe is de regering nu in overtreding’..
- Sportorganisaties ontvangen pakket met sportartikelen..
- VS bevriest financiering voor veiligheidsmissie tegen Haïti…..
- Abrahams: NDP zal na verkiezingen ‘juiste maatregelen’ tref…..
- Surinaamse man veroordeeld tot drie jaar cel in België voor…..
- Gewelddadige diefstal op Kennedyweg: slachtoffers beroofd o…..