Virsh Giasi is zijn zoektocht naar een derde opeenvolgende schaaktitel met een overwinning begonnen. De titelverdediger rekende in de eerste ronde af met laagvlieger Keenan Elliot. Dat was echter niet het meest opvallende resultaat van de eerste ronde van de VCB Nationale Kampioenschappen.
Ethan Tjin Kon Kiem zorgde in de openingsronde voor een stunt door recordkampioen Roger Matoewi te verslaan. Jeugdkampioen Jason Yeung, Pratul Panchoe, Krishan Bridjlal, Shiva Kalka en Ignasio Haakmat wonnen eveneens hun partijen tegen respectievelijk Suradj Hanoeman, Imaan Kalidjo, Roger Orasji, Elise Wu en Ravish Ramesar.
De tweede ronde van het toernooi dat zondag van start ging wordt donderdagavond om zes uur afgewerkt. Giasi neemt het dan op tegen Bridjlal. Aan het nationaal kampioenschap, dat in het Denksportcentrum wordt afgewerkt nemen totaal veertien schakers deel.
Daarvan moesten dertien zich via een kwalificatietoernooi voor de eindronde plaatsen. Alleen Giasi, de kampioen van 2023 en 2024 hoefde niet aan het kwalificatietoernooi deel te nemen.
Het nationaal kampioenschap dat door de Surinaamse Schaakbond (SSB) wordt telt dertien speelrondes en duurt tot en met 6 april. De schaakbond maakt op 16 maart een aanvang met het nationaal vrouwenkampioenschap dat eveneens tot 6 april loopt.
- Verontrustende cijfers over obesitas..
- Minister EZ leest voor de kinderen van O.S. R.A. Tammenga..
- Prognoses en de glazen bol..
- Wereld Obesitas Dag..
- Perry Oemrawsingh..
- Oemrawsingh Perry..
- BEKENDMAKING VERVOLG AFSLUITING KRUISING INDUSTRIEWEG NOORD..
- Frankrijk roept Venezuela op zich te onthouden van eenzijdi…..
- Het zeebriesje van de Brantimakaweg..
- OKB belegt interactieve training voor haar ressorts-coördin…..
- OW: ‘Weg naar Zee officieel rampgebied’..
- Tippelen..
- OBS-actiegroep: “Regering wil vermoedelijk NVB opdoeken ..
- Ramdin: NDP-regering koos voor bilaterale oplossing grensge…..
- SOLDAATJE SPELEN..
- IDA-project helpt Suriname beschermen bij natuurrampen..
- Surinaamse politieke genderongelijkheid bron van bezorgdhei…..
- SHATA tekent MoU ‘s met ASFA, AmCHAM en Stichting Owru Yari…..
- ‘Track record NPS toont kunnen aan’, zegt voorzitter Ruslan…..
- OW: Weg naar Zee tot rampgebied verklaren..
- Apoera, Washabo, Section en VIDS procederen tegen de Staat …..