Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik sloeg afgelopen weekend twee vliegen in één klap bij zijn debuut in de Dirty Boxing Championship. Niet alleen won hij meteen zijn eerste partij bij de promotie, maar dankzij de zege lonkt ook een titelgevecht voor de Surinaamse vechter.
Rozenstruik kwam in de nacht van zaterdag op zondag uit tegen de Braziliaan Victor Cardoso. Het was de eerste keer dat Rozenstruik in de ring verscheen sinds hij op 3 februari verrassend werd ontslagen door MMA-organisatie UFC, waar hij ruim zes jaar actief was. Het ontslag volgde twee dagen nadat hij verloor van de Rus Sergey Pavlovich.
Bigi Boy besloot zijn vechtsportcarrière voort te zetten bij Dirty Boxing Championship en was bij zijn eerste partij meteen succesvol. Het hoofdgevecht van Dirty Boxing 2 in Miami duurde niet lang, want Rozenstruik maakte er al in de tweede ronde een einde aan. De 37-jarige vechter stuurde Cardoso naar het canvas met een rechtse hoek waarvan de Braziliaan niet meer herstelde.
Knock-outkrachtRozenstruik toonde daarmee aan nog steeds te beschikken over de knock-outkracht die hem een van de gevreesde zwaargewichten in de UFC maakte. De snelste knock-out in de zwaargewichtdivisie van de Amerikaanse organisatie staat nog steeds op zijn naam, terwijl hij ook de enige UFC-vechter ooit is met drie knock-outs van dertig seconden of minder.
Na de overwinning op Cardoso lijkt Rozenstruik nu een titelgevecht te wachten. De Surinaamse vechter zal dan uitkomen tegen de Amerikaan Rob Perez, die zijn gevecht eerder op de avond ook won.
Na het gevecht van Bigi Boy stonden hij en Perez nog even tegenover elkaar. Anderen moesten ertussen komen om te voorkomen dat de ‘stare-down’ escaleerde. Rozenstruik is er in ieder geval klaar voor. “Dirty Boxing, Bigi Boy is gearriveerd. Wie is de volgende tegenstander? Zet ze maar in de rij.”
- VHP geeft de strijd niet op; einduitslag nog niet definitie…..
- Ondernemer in val gelokt bij verkoop auto-onderdelen via Fa…..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS houdt evaluatie …..
- Hernhutterstraat krijgt nieuwe asfaltlaag; werkzaamheden tu…..
- Eerevoorzitter Venetiaan keurt coalitie NPS met NDP ten zee…..
- Venetiaan not amused over samenwerking NPS met NDP..
- NDP vergroot stemvoorsprong op VHP..
- FORMATIE-KOORTS..
- SBM Offshore start bouw FPSO voor Suriname’s eerste diepzee…..
- Coalitie via traditionele stoelendans: Van RVI naar OVU..
- Ondernemer opgelicht bij verkoop auto-onderdelen via social…..
- Open brief Sranantongo spellingsvoorstellen..
- VSG ondertekent manifest met Sarayaku in Ecuador voor besch…..
- Schuld bij BGVS en ontoegankelijkheid hinderen gezondheidsz…..
- Federale rechtbank blokkeert Trumps handelsheffingen..
- e-Gov-directeur: ‘Andere interpretatie zorgde voor misinfor…..
- VES: Valutaveilingen CBvS symptoombestrijding, geen structu…..
- Nog meer regen en onweer..
- Verkoper auto-onderdelen opgelicht..
- Politiebericht over 72-jarige bedlegerige vrouw die omkwam …..
- Influencer in België krijgt rijverbod van 17,5 jaar voor ra…..