Een dertienjarig meisje heeft na een week de stilte verbroken en haar moeder verteld over seksueel misbruik en mishandeling door haar oom. De moeder heeft daarop direct aangifte gedaan bij de politie. Volgens de aangifte van de moeder vond het incident plaats tijdens een feest waar de verdachte, geïdentificeerd als N.J., aanwezig was.
Hij zou haar dertienjarige dochter tijdens het feest hebben benaderd toen ze alleen was en haar ongewenst hebben betast. Toen het meisje zich verzette tegen de aanranding, zou N.J. haar hebben geslagen.
Uit angst voor de gevolgen durfde het slachtoffer het incident aanvankelijk niet te melden. Pas een week later vertrouwde ze haar moeder toe wat haar was overkomen. De moeder aarzelde geen moment en nam contact op met de politie.
De verdachte, N.J., is de echtgenoot van een nicht van de moeder en werd zodoende beschouwd als een vertrouwd persoon binnen de familie. Na overleg met het Openbaar Ministerie is N.J. in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de aanranding en mishandeling is in gang gezet.
- Nurmohamed: ‘Ontwateringsprobleem tegen 2030 grotendeels op…..
- Onrust binnen onderwijsbond groeit: “Te weinig transparanti…..
- ÇA SUFFIT VERHOOGDE GRENSCONTROLE IN HET OOSTEN..
- Eigenaar en arbeiders ingesloten na mishandelen winkeldief..
- Twaalf maanden cel voor chanteren vrouw met gehackte naaktb…..
- Druilige Witte Donderdag..
- Betaling Cubaanse leerkrachten laat op zich wachten door on…..
- Veertigplusser overlijdt na elektrocutie..
- 78-jarige Guyanees steekt man neer na aanrijding..
- Rechter dreigt Trump-regering met vervolging om deportaties…..
- Theresia Emelina Bobson (86) Amsterdam 14-4-2025..
- Vera Roseline Williams (80) Paramaribo 14-4-2025..
- Brazilië erkent recordrisico op schulden dit jaar..
- Ramadhin weerlegt kritiek nieuw gebouw Volksgezondheid..
- Man ingesloten voor verkrachting en mishandeling partner..
- Water moet sneller wegtrekken in Morgenstond na installatie…..
- Column: Roeien met de riemen …..
- Belfort bij zijn uitvaart geroemd om zijn recht-door-zee ho…..
- Mathoera blijft bij haar standpunt over kritiek op de reger…..
- Politieke druk neemt toe: Oproep tot aftreden en vervolging…..
- Cubaanse leerkrachten al zes maanden zonder salaris..