De Coca-Cola-producten die door Fernandes Bottling Company zijn teruggeroepen, worden niet in Suriname geproduceerd. Dit zegt Ayida Slooten, Public Affairs & Communication Specialist bij Fernandes Bottling Company.
Slooten geeft aan dat het bedrijf heeft besloten deze producten terug te halen nadat Coca-Cola Europacific Partners, in overleg met de autoriteiten in België, Luxemburg en Nederland, heeft besloten bepaalde producten terug te roepen vanwege een verhoogd gehalte aan chloraat. Onafhankelijke experts hebben vastgesteld dat het risico voor consumenten zeer laag is. “Bij Fernandes Bottling Company hechten we de hoogste prioriteit aan de kwaliteit en veiligheid van onze producten,” aldus Slooten.
Er is contact met de autoriteiten in een klein aantal andere Europese markten waar een beperkte hoeveelheid voorraad naartoe is verzonden. “Wij begrijpen dat dit vragen kan oproepen bij onze consumenten, en daarom willen we duidelijk stellen: producten die in Suriname worden geproduceerd en verkocht, vallen niet onder deze terugroepactie,” benadrukt Slooten.
Ze legt verder uit dat het gaat om een klein en specifiek deel van de productie in blik en glazen flessen in Europa. “Wij produceren deze producten niet in Suriname,” besluit Slooten.
- Verkeersomleiding Sophia’slustweg..
- AWJ zet in op realiseren beleidsdoelen resterende regeerper…..
- Afgelopen vier jaar belangrijke wetgeving van Gajadien in D…..
- MMC beschikt niet over permanente radioloog..
- AWJ investeert in werkgeluk en organisatiedoelen..
- 29 personen gedecoreerd bij 100 jaar Boy Scouts Suriname..
- Narcoticabrigade pakt drugsverkoop in buurten aan..
- Boetjoe vergrijpt zich aan minderjarig nichtje..
- ‘Kennis, betrokkenheid en daadkracht zijn sleutels tot een …..
- Wereldreligie dag in teken van belang van respect voor elka…..
- Overwegend bewolkt met wat zon..
- Politieambtenaar buiten functie gesteld..
- Nieuwe lp Ronald Snijders eindelijk gelanceerd..
- Ex-vicepresident Adhin: ‘OM wil koste wat het kost mij een …..
- Biden beschermt meerdere familieleden met preventieve grati…..
- Guyanese politie arresteert twee mannen voor wapensmokkel v…..
- Guno Robby Burnet (66) Amsterdam-Zuidoost 17-1-2025..
- VN: 915 hulpvrachtwagens zijn Gaza maandag binnengekomen..
- Mulokot en IKSUR sluiten overeenkomst voor gezamenlijke pro…..
- 29 krijgen staatsdecoratie in verband met 100 jaar Boy Scou…..
- “Grenskwestie mag niet aan toekomstige generaties worden ov…..