Het Telecommunicatiebedrijf Suriname (Telesur) heeft met succes zijn inzamelingsactie “Telesur Saves Lives Opwaardeeractie t.b.v. het AZP” afgerond. Dankzij de trouwe klanten is een totaalbedrag van SRD 650.000 gedoneerd aan het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP). Benadrukt wordt dat elke opwaardering het verschil maakte.
Het bedrijf heeft bij elke mobiele opwaardering SRD 1,00 uit eigen middelen gedoneerd aan het AZP. Klanten hoefden hier niets extra’s voor te doen – met elke opwaardering droeg men automatisch bij aan het verbeteren van de gezondheidszorg in Suriname. Dit had geen invloed op het saldo van de klant, maar heeft wél bijgedragen aan een groot en waardevol doel.
Met deze donatie hoopt Telesur wederom een positieve impact te maken op de medische zorg in Suriname. Het AZP zal de donatie deze gebruiken voor de verbetering van medische faciliteiten en de neonatale zorg. Deze financiële steun helpt het ziekenhuis om de zorgkwaliteit verder te optimaliseren en noodzakelijke voorzieningen te realiseren.
Daarnaast heeft de directie van Telesur toegezegd dat het niet bij deze donatie blijft; het AZP kan op verdere ondersteuning van het bedrijf rekenen. Met deze succesvolle actie benadrukt Telesur zijn toewijding aan maatschappelijke verantwoordelijkheid en blijft het bedrijf zich inzetten voor initiatieven die bijdragen aan het welzijn van de gemeenschap.
- Elselyn Hariëtte Angelique Fa Si Oen (109) Amsterdam 14-2-…..
- Ethel Iesmé Edwards (71) Almere 12-2-2025..
- VS vraagt Europeanen om bijdragen aan garanties voor Oekr…..
- Alice Amafo weer in haar politiek huis ABOP..
- Meteodienst: Mogelijk kortdurende, matige onweersbuien..
- Raghoebarsing bij 9e IMF-review: “Kiezen voor continuïteit …..
- Bromfietser sterft na frontale botsing..
- Verhuld verzet tegen het homohuwelijk..
- Bee: ABOP mag niet ontbreken in regering na verkiezingen..
- De vele molenstenen om Santokhi’s nek (6): De koppigheid va…..
- Ramadhin: “Verbetering gezondheidszorg vraagt om tijd, over…..
- PRESIDENT SANTOKHI (TWEEDE TERMIJN?)..
- ABOP verwelkomt Alice Amafo weer in de partij..
- Verkiezingen op een Kruispunt..
- Na decennia krijgen bewoners Alkmaar schoon drinkwater..
- Parmessar stelt vragen over voedselveiligheid en distributi…..
- Bromfietser laat leven bij frontale botsing..
- KPS: operatie “Blitz” uitgevoerd afgelopen weekend..
- Nieuw ILO-rapport: Onvoldoende vooruitgang arbeidsmarkt Lat…..
- Duitsland Stijgt naar Wereldwijde Top 5 van Militaire Uitga…..
- Overeenkomst met Benelux over visum en migratie..