Het Telecommunicatiebedrijf Suriname (TELESUR) is verheugd met de aanname van de wet omzetting Telesur Sui Generis naar N.V. TELESUR in DNA op 20 februari 2025. Hiermee wordt de mogelijkheid gecreëerd om enerzijds internationaal betere deals te kunnen sluiten en zodoende de concurrentie positie te verbeteren en anderzijds beter te kunnen inspelen op mogelijkheden in de olie & gas industrie.
Het bedrijf stelt dat er geen sprake is van privatisering of verkoop, maar slechts een verandering van de rechtsvorm. De Staat Suriname blijft 100% aandeelhouder. Tevens is in de wet opgenomen dat de uitgifte en vervreemding van aandelen van N.V. TELESUR, alsook de dochterondernemingen uitsluitend geschiedt na goedkeuring van DNA, middels wetgeving. Verder zijn de belangen van de medewerkers veiliggesteld. De wet is mede met ondersteuning van de vakbond, Telegraaf-en Telefoon Werknemers Organisatie Suriname (TTWOS), tot stand gekomen.
Met de nieuwe rechtsvorm kan beter ingespeeld worden op de behoeften van de klanten en de gemeenschap als geheel. Het bedrijf is dan in een betere positie om zodoende het voortbestaan van de organisatie en de dienstverlening te blijven garanderen, aldus het bedrijf in een persbericht.
Telesur feliciteert zijn medewerkers, de TTWOS en de Surinaamse gemeenschap met deze mijlpaal.
- USD 700 miljoen in de wacht voor Surinaamse economie, volge…..
- ‘Between the Lines’ hoopt op partner voor organisatie Sophi…..
- Gewapende overval op woning en tandartspraktijk..
- Producten uit India zijn niet vreemd voor Suriname..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven naar inspecteur Herman Goodi…..
- Pocketboek belicht verworvenheden regering..
- Pg bespreekt actuele situatie in ressort Kabalebo..
- Adhin enorm blij en dankbaar dat OM teruggefloten is door h…..
- Brunswijk uit kritiek op controle kiezerslijsten binnenland..
- Daders nemen buit van SRD 80.000 en US$ 4500 mee..
- Vicepresident uit kritiek op gang van zaken rond controle k…..
- Markoesa-project krijgt nieuwe injectie..
- Man met illegaal vuurwapen in verzekering gesteld..
- Pg Paragsingh oriënteert zich te Apoera..
- Abrahams kondigt maatregelen aan tegen OM bij regeermacht N…..
- NDP: na politieke vervolging is er nu gerechtigheid..
- Grote drukte bij de afgifte van Moni Karta..
- Bee: ‘In principe is de regering nu in overtreding’..
- Sportorganisaties ontvangen pakket met sportartikelen..
- VS bevriest financiering voor veiligheidsmissie tegen Haïti…..
- Abrahams: NDP zal na verkiezingen ‘juiste maatregelen’ tref…..