Het Telecommunicatiebedrijf Suriname (TELESUR) is verheugd met de aanname van de wet omzetting Telesur Sui Generis naar N.V. TELESUR in DNA op 20 februari 2025. Hiermee wordt de mogelijkheid gecreëerd om enerzijds internationaal betere deals te kunnen sluiten en zodoende de concurrentie positie te verbeteren en anderzijds beter te kunnen inspelen op mogelijkheden in de olie & gas industrie.
Het bedrijf stelt dat er geen sprake is van privatisering of verkoop, maar slechts een verandering van de rechtsvorm. De Staat Suriname blijft 100% aandeelhouder. Tevens is in de wet opgenomen dat de uitgifte en vervreemding van aandelen van N.V. TELESUR, alsook de dochterondernemingen uitsluitend geschiedt na goedkeuring van DNA, middels wetgeving. Verder zijn de belangen van de medewerkers veiliggesteld. De wet is mede met ondersteuning van de vakbond, Telegraaf-en Telefoon Werknemers Organisatie Suriname (TTWOS), tot stand gekomen.
Met de nieuwe rechtsvorm kan beter ingespeeld worden op de behoeften van de klanten en de gemeenschap als geheel. Het bedrijf is dan in een betere positie om zodoende het voortbestaan van de organisatie en de dienstverlening te blijven garanderen, aldus het bedrijf in een persbericht.
Telesur feliciteert zijn medewerkers, de TTWOS en de Surinaamse gemeenschap met deze mijlpaal.
- PVV houdt Robinhood op gelijkspel..
- Man overlijdt na heftige brand aan de Grote Combéweg..
- VIDS veroordeelt MoU van Suriname en Chinalco:..
- Suriname versterkt duurzaam ondernemerschap met ILO-trainin…..
- Dode door brand aan de Grote Combéweg..
- Amafo krijgt ruimte voor volkspolitieke gedachte bij de ABO…..
- Brand aan de Grote Combéweg..
- Stichting werkt aan structuur in en professionalisering van…..
- President Santokhi in gesprek met bewoners Damboentong..
- Samora brengt hoopvolle boodschap met nieuwe single ‘Childr…..
- Finalisten SuriPop Christmas 2025 bekend..
- Olieprijzen stabiel met oog op vredesbesprekingen Rusland e…..
- Bravo Kendrick..
- ABOP en BEP onder druk: achterban roept op tot samenwerking…..
- Bijdrage lid VES Mineralenovereenkomst met Chinalco..
- Herbezinning Staatsolie..
- Suriname Herald ontvangt verificatiebadge van Facebook..
- IMPACT TRUMPS BELEID OP EUROPESE COCAÏNEHANDEL..
- TOENAME VERKEERSSLACHTOFFERS..
- Twee jaar na 17 februari: een land in protest, een regering…..
- Goud wint terrein door zwakkere dollar..