Het telefoongesprek tussen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Russische collega Vladimir Poetin is geëindigd, aldus een bericht van het Kremlin via het Russische staatsnieuwsagentschap TASS.
Details over de inhoud van het gesprek zijn nog niet vrijgegeven. Een bron binnen het Witte Huis bevestigt eveneens dat het telefoongesprek is afgerond.
Vooraf was aangegeven dat de gesprekken onder andere zouden draaien om de oorlog in Oekraïne, waar Trump naarstig probeert een oplossing voor te vinden. De grote vraag is of Rusland akkoord zal gaan met het Amerikaanse voorstel voor een wapenstilstand van dertig dagen. Oekraïne heeft inmiddels aangegeven in te stemmen, mits Rusland ook akkoord gaat.
Volgens een medewerker van Trump duurde het gesprek meer dan twee uur. Kirill Dmitriev, Poetins gezant voor internationale samenwerking, schreef op X: “Onder leiding van president Poetin en president Trump is de wereld vandaag de dag een veel veiligere plek geworden! Historisch! Episch!”
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..
- TotalEnergies ontvangt FPSO-romp voor Granmorgu-project..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..
- Optreden Badderman in Melkweg cruciaal..
- Waterpeil in ons stuwmeer is nog steeds erg laag..
- Racisme als politiek wapen..
- Nieuw ziekenhuis..
- “Kunt u wat voor me doen?”, verzocht Dia aan de rechter..
- Minister Sewdien niet helemaal tevreden over bereikte doele…..
- Ambtenaren krijgen vrij van dienst om campagne te voeren..
- Wetenschappers voorspellen grote aardbeving in Chili..
- Workshop gehouden gericht op de transformatie van de Werkgr…..
- Caricom-initiatief voedselveiligheid uitgebreid en verlengd…..
- Arbeidsinspectie krijgt schenking voor verbetering werkzaam…..