Het telefoongesprek tussen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Russische collega Vladimir Poetin is geëindigd, aldus een bericht van het Kremlin via het Russische staatsnieuwsagentschap TASS.
Details over de inhoud van het gesprek zijn nog niet vrijgegeven. Een bron binnen het Witte Huis bevestigt eveneens dat het telefoongesprek is afgerond.
Vooraf was aangegeven dat de gesprekken onder andere zouden draaien om de oorlog in Oekraïne, waar Trump naarstig probeert een oplossing voor te vinden. De grote vraag is of Rusland akkoord zal gaan met het Amerikaanse voorstel voor een wapenstilstand van dertig dagen. Oekraïne heeft inmiddels aangegeven in te stemmen, mits Rusland ook akkoord gaat.
Volgens een medewerker van Trump duurde het gesprek meer dan twee uur. Kirill Dmitriev, Poetins gezant voor internationale samenwerking, schreef op X: “Onder leiding van president Poetin en president Trump is de wereld vandaag de dag een veel veiligere plek geworden! Historisch! Episch!”
- President Santokhi installeert werkgroepen voor aanpak prob…..
- NPS: Massaal werken een oplossen alle problemen..
- Ministerie van ROM en Fernandes Group bundelen krachten teg…..
- President Santokhi betrekt bewoners Rahemal en Winti Wai in…..
- ‘Lancering website wetten.sr grote hulp juridisch wezen Sur…..
- Hok: SPA had een gegarandeerde zetel binnen OPTSU..
- Dalende olieproductie offshore Guyana in januari..
- PVP in kort geding tegen besluit staatshoofd voor deelname …..
- Phagwa ingeluid, feesten begonnen..
- Santokhi installeert werkgroep voor ordening bus- en bootse…..
- Gewapende beroving op de Gongrijpstraat..
- President roept op tot eenheid op Holi dag..
- Deelnemers mini playbackshow klaar voor grote avond..
- CELOS stimuleert Agroforestry als duurzaam alternatief voor…..
- Wegomlegging Onafhankelijkheidsplein..
- Suriname strijdt tegen plasticvervuiling..
- Drie dc’s vragen ontheffing aan wegens politieke ambities..
- Nationaal Milieuveiligheid Seminar officieel geopend..
- ROM en Fernandes binden strijd aan tegen plasticvervuiling..
- Commewijne heeft eerste Rotaractclub..
- President installeert commissie voor ordening bus- en bootv…..