Het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) moet het gebouw waarin het gehuisvesd is, ontruimen. Het gaat om een pand van Assuria N.V. aan de Jaggernath Lachmonstraat. De reden hiervoor is een betalingsachterstand van de huur. Dit bevestigde minister Raymond Landveld in het .-programma Welingelichte Kringen.
De huurachterstand is behoorlijk opgelopen. Sinds 2022 is het maandelijks bedrag van USD 10.000,- niet betaald. Daardoor was de verhuurder genoodzaakt om het ministerie aan te zeggen te ontruimen. Het totaal bedrag zit rond de USD 400.000,-. Landveld zegt dat er nog geen ander onderkomen is voor het ministerie.
Het ministerie werd in het kabinet Bouterse gesplitst, waardoor de directoraten toen zijn ondergebracht bij Openbare Werken (Transport en Communicatie) en Toerisme werd bij het ministerie van Handel en Industrie geplaatst. Het ministerie raakte het oorspronkelijk gebouw aan de Prins Hendrikstraat toen kwijt. Bij het kabinet Santokhi zijn de directoraten wederom bij elkaar gebracht. Toen werd het pand gehuurd voor een jaar, met de bedoeling een eigen gebouw voor TCT te zoeken. Dat kwam echter niet.
- Cardi B aangeklaagd na microfoonincident op podium..
- Echtpaar Mangoenredjo- Amathardji viert gouden huwelijk..
- Launch app beeldend kunstenaars op 26 juli..
- Geen visarestricties VS voor Suriname..
- Monorath: ‘We moeten creatief omgaan met de middelen die we…..
- VHP-parlementariërs saboteren toelating nieuwe DNA-leden..
- Regering buigt zich over behoud SLM en luchtvaartsector..
- Vijfhonderd vervalste Surinaamse vaccinatieboekjes ondersch…..
- Meta stopt vanaf oktober met politieke advertenties op Face…..
- Stg. Samarja wil transparantie bij overeenkomst tussen Stin…..
- Dhimant Ramautar overwon kanker en is bestgeslaagde..
- Newmont nog zonder ontslagvergunning voor voorgenomen afvlo…..
- Hoger beroep Pikin Saron-zaak vertraagd; voorlopige vrijlat…..
- Nationale Milieu Autoriteit één jaar..
- “Worstel is back”: SWF brengt sport na lange pauze terug op…..
- Open- en beroependag: PTC opent deuren voor mogelijke toeko…..
- Minister Misiekaba en PAHO verkennen strategische samenwerk…..
- Veerboot Malani ligt weg te roesten aan Franse oever..
- Cubanen op weg naar een beter bestaan..
- Oriëntatiebezoek bij CBB en NAS: Bee wil dicht bij werkvloe…..
- Gronduitgifte bij Powakka door omzeilen van ministerie GBB;…..