NIEUW NICKERIE — Het politie Regio Bijstand Team-West heeft zaterdag de 41-jarige J.B., alias ‘Tapo’, voor poging tot doodslag en bedreiging aangehouden. De slachtoffers Y.M.F. (36) en C.D. (27) deden de woensdag daarvoor aangifte bij politie van het bureau Corantijnpolder. Volgens hen bevonden zij zich dinsdag bij een winkel aan de Sroerkieweg in Nickerie, toen de verdachte J.B. in gezelschaap van twee andere mannen de winkel betrad.
Op een bepaald moment ontstond er een woordenwisseling tussen Y.M.F. en J.B., waarna J.B. de plek verliet. Kort daarna keerde hij gewapend met een vuistvuurwapen terug, waarmee hij ter plekke schoten op de aangevers loste. C.D. zag kans weg te komen, terwijl de verdachte Y.M.F. tot zijn woning achterna ging en daar aangekomen nog een schot loste. Y.M.F. wist zich in veiligheid te brengen door zich in zijn woning schuil te houden, waardoor de verdachte de plaats verliet.
J.B. wist enige tijd uit handen van de politie te blijven, maar werd op 9 maart door het RBTW in de omgeving van zijn woonadres aan de Skoerkieweg in Nickerie aangehouden en overgedragen aan de afdeling Recherche-West. Bij het onderzoek door de politie werden patroonhulzen op beide locaties aangetroffen en in beslag genomen. Het vuurwapen is nog niet gevonden. J.B. is hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.
- CARICOM: ‘Ramdin als secretaris-generaal een historische mi…..
- BEP verwacht invloed Ramdin bij uitvoeren vonnissen..
- 200 percelen langs Libanonweg uitgegeven..
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- Team Adhin wint Nationale Viertallen Kampioenschappen SBB..
- PVV verslaat Broki met 4-0..
- BRED Banque Populaire brengt beleefdheidsbezoek aan preside…..
- Na het koffiedik kijken…..
- Uitgifte van 200 percelen langs de Libanonweg..
- Alleen mensen die ergens naar streven zijn interessant..
- Cursisten vervaardigen regenbeschermkappen voor Telecomcont…..
- De (on)toegankelijke zorg..
- PVP daagt CHS en president voor de rechter wegens geweigerd…..
- Hof van Justitie: Jones moet uitspraken rectificeren..
- Spoed behandeling kortgedingen PVP en NOP..
- Verenigde Staten feliciteren Ramdin met verkiezing tot OAS-…..
- Separatisten vallen passagierstrein aan in Pakistan..
- Nederlandse juristen en studenten op studiereis in Suriname…..