Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — De Scholen Volleybalvereniging (SVV) zal het in de finale van de U17-jongenscompetitie van de Surinaamse Volleybalbond opnemen tegen Bazooka. De ploeg van Claudius Straal behaalde woensdagavond een clean sweep door Yelyco in de tweede halvefinalepartij met 2-0 (25-18, 25-19) uit de strijd te knikkeren. Bazooka daarentegen zat al in de wachtkamer, nadat het de algemene ronde, waaraan deze drie clubs deelnamen, op de eerste plaats had afgesloten.
De eerste finalepartij staat voor vrijdagmiddag half vijf geprogrammeerd in de Ismay van Wilgen Sporthal. “Het wordt een open strijd”, vond SVV-oefenmeester Straal. “Bazooka kampt met wat blessures dus het kan beide kanten opgaan.”
“De finale wordt een open strijd”SVV-coach Straal
Onder anderen captain Roberto Benschop, Reggio de Jong, Dwain Lens en Dylan Leysner waren verantwoordelijk voor de winst van SVV op Yelyco. “Ze hebben het zelf gedaan, omdat ik gedurende het heel jaar door bijna niet op de bank bij hen zat”, onderkende Straal tegenover de Ware Tijd. “Ze hebben het echt zelf gedaan en hebben tegen Yelyco karakter getoond.”
Bang om te verliezen
Yelyco-coach Verdy Getrouw vond dat zijn spelers het al vóór de partij hadden opgegeven. “Als je bang bent om te verliezen, ga je verliezen. Je serveert niet, passt niet, dan moet je niets anders verwachten. SVV was wel beter. Bij mij heeft zeg maar alleen Zev Dubois veel werk verzet en hij is pas dit jaar begonnen met volleyballen”, oordeelde Getrouw.
Vanuit de tribunes werden zijn jongens goed aangevuurd. Echter, onder anderen Sandro Riedewald, Rutchan Aaron, Yaïr Romeo, Dubois en captain Dimar d’Leon bleken niet echt de kracht te hebben ten minste één set van de tegenstander af te snoepen. “Het zijn jonge spelers”, ging Getrouw verder. “Volleyballen is niet alleen skills hebben, maar ook je hoofd gebruiken.”
- Suriname en Zuid-Amerikaanse landen werken samen aan behoud…..
- Wie is de zijspanpartij van VHP en van NDP?..
- Japan kampt met ergste bosbrand in decennia..
- Medewerkers Telesur en Diakonessenhuis doorlopen SAO-traini…..
- KPS moet vaste communicatiestrategie volgen bij instroompro…..
- Volksgezondheid op Wereld Obesitas Dag: 50 procent Surinaam…..
- Actie NVB-medewerkers treft schoolkinderen en leerkrachten:…..
- Ramsukul: ‘VHP heeft vanaf 2020 gewerkt aan grondenrechtenv…..
- Gummels: ‘Mijn politieke overstap hoeft niet de reden van o…..
- Bewolking, wat regen en ook zonneschijn..
- SAO traint personeel Telesur en Diakonessenhuis in printpla…..
- Quick Response Team houdt verdachte e-biker aan..
- Trump stopt tijdelijk alle militaire hulp aan Oekraïne..
- Lilawatie Sadhoe – Soebdhan (80) Vijfderijweg# 128 1-…..
- Anton Donald Starke (87) Den Haag, Nederland 1-3-2025..
- Trump dreigt zijn geduld te verliezen..
- The Future of Leadership & Business with AI 2025: Kans …..
- Bromfiets dief in verzekering gesteld..
- Chinese fabrikanten bereiden zich voor op nieuwe tariefverh…..
- Canadese consumenten kiezen voor lokale merken uit protest …..
- Column: Oranje in de VHP..